Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elég furcsa helyzetben vagyok, nemtudom mit csináljak..

Vázolom a helyzetet: Van egy lány, akit nagyjából nyár eleje óta szeretek, de viszonzatlanul. Nyár végére megpróbáltam elfelejteni, összejöttem egy lánnyal, akibe beleszerettem, de őt nem foglalkoztattam annyira, mint engem ő :/ Vége lett, és eszembe jutott a másik lány. Az exemet megpróbáltam elfelejteni, de igazából nem sikerült annyira, amennyire szükséges lenne, pedig tudom, hogy abból már soha semmi nem lesz. A másik lánnyal is ugyanez a helyzet. Nemtudom egyiküket sem elfelejteni. Csak gondolkodom, és, hogy mondjam kavarognak bennem az érzések mindkettejük felé, és ez kezd már nagyon idegesíteni. Nemtudom kiölni őket a gondolatomból, pedig egyértelműen veszett ügy mindkettő....


(Ha valaki nem ért valamit, privátba nyugodtan írhat)


Igazából tanácsokat szeretnék kérni, hogyan tudnék tovább lépni, mert így csak belülről rombolom magamat a hülye gondolataimmal :/



2015. nov. 6. 21:01
 1/2 anonim válasza:
Ismerős helyzet . Azt ajánlom kezdj el gyurni vagy futni vagy valamit sportolni ha ez már megtörtént akkor probálj ezekrá "ráfüggeni" szoval pl izomépitésnél olvas a témában könyveket egyél rendesen(amennyire helyzet engedi) ha akarsz rola beszélni irj nyugodtan amugy mennyi idős vagy?
2015. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha azt akarod, hogy elfelejtsd, az nem megy magától, azt akarni kell és tenni kell érte. Ahogy az előttem szóló is mondta, kezdj el valami új dolgot, amibe belefeledkezhetsz és hidd el, még ha idővel is, de jobb lesz. 16/L
2015. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!