Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tenyleg ennyire jo pasit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ennyire jo pasit fogtam ki? Vagy ez el fog mulni?

Figyelt kérdés

En hamarosan 15 leszek. A fiu akivel randizunk meg 17 lesz.

2ev korkulonbseg, ami szerintem tokeletes.

Egyszer poenbol szoba kerult a szex. Azt mondta hogy o annyira szeret, hogy barmeddig varna ram. Csak velem legyen. Es mondtam neki hogy en tettem egy olyan fogadalmat hogy 17 eves koromig barmi van en szuz maradok. Tehat o 19 evesen tudna velem eloszor lefekudni. O azt mondta hogy ot ez nem erdekli.

Tenyleg ennyire szeret vagy ez meg fog valtozni szerintetek?



2015. nov. 5. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Oh, de kis cuki vagy! Mikor fogadtad ezt meg, 5 evesen?

Nyugi, ez valtozni fog.

2015. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
kis rózsaszín köd
2015. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nem tudom. Lehet, hogy változni fog, lehet, hogy nem. Ezt talán még ő sem tudja.
2015. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán tud várni ha tényleg szeret, de ez még változhat azért. Lehet a fogadalmad is megszeged, nem tudhatod:) 18l
2015. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Semmii válasza:
0%
19 évesen ha talál mást akit megdughat meg is fogja egyből... aztán amikor készen állsz téged is megdug.... 17 évesen nem hiszem, hogy komoly igazi szerelem kialakulhat
2015. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beáta001 válasza:
92%

Szerintem ebbe ne éld bele magad... :/

Ritka, és talán nincs is olyan fiú aki várna egy lányra 2 évet..ha vár is. közben tuti hogy lessz melletted valakije.

2016. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!