Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én fogtam fel rosszul vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fogtam fel rosszul vagy tényleg ennyire bunkó? A barátom azt mondta legyen nállam a pénz mert ő elkölti! Mondom jó ma lejött mert megbeszéltük hogy jön a pénzért!

Figyelt kérdés
És amikor kinyitottam az ajtót!Semmi szia hanem ugy kezdte hogy hát a pénzt hoztad én meg mondtam neki hogy elöször is szia!És kérdezem hogy mit akarsz venni ő erre mi közöd hozzá én kerestem azt meg én se kérdezem hogy te mit sinálsz a tiédel!Szóval a viselkedése ez helyén való!Végül a bucsuzkodás annyi volt hogy nesze a pénzed és ne gyere!
2010. márc. 14. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ezt a történetet filmesítsd meg vagy írjatok belőle egy balettet/operát.

Mi a kérdés?

2010. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
aranyom, te fogtad fel rosszul. vajból van a barátod szíve
2010. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bocs de egy bunk* tahó, nyugodtan dobd ki, mert semmire nem becsül, vagy csak ilyen sötét emberileg, akkor meg szintén.
2010. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Valljuk be őszintén, ez a pár mondat maga az agyhalál.
2010. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mifaszom?
2010. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán értem ezt a sztorit. Nálad van a pénze, de attól még ha kell elviszi bármikor. Akkor minek adja oda megőrzésre? Tény, hogy elég bunkó volt. Dobd ki.
2010. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ő egy arany ember
2010. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem itt valami nem stimmel...
2010. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Csak nem egy nokiásdobozban volt?
2010. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem ez a viselkedése nagyon rosszul esett!4éve vagyunk együtt amugy és hiányzott a tisztelet!!De ezen néhány ember jót poénkodik!
2010. márc. 14. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!