Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barát barátnő iránt többet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát barátnő iránt többet érezni?

Figyelt kérdés

Én 18f, ő 19l és közel 3 éve elég jóban vagyunk. Tudom róla, hogy barátokkal nem nagyon jönne össze, mert fél, hogy rámegy a barátság + barátként tekint már az adott félre!


Ti mit tennétek, hogy mondanátok el, hogy többet akartok?



2015. nov. 2. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, elmondtam neki aztán mondta, hogy csak barátként tekint rám, majdnem ráment a barátságunk, de megbeszéltük.. Én megmondtam neki, hogy többet szeretnék, és kész..
2015. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezt a dumát akkor szokták a nők felhozni, ha nem akarnak Tőled semmit. De mivel Neked nem mondta (a leírt szöveged alapján, hiszen csak tudod róla) ezért egy próbát megérhet, ha őszinte vagy vele, viszont szerintem ne nyomulj rá túlzottan, csak hívd el randizni! Ha rábólint úgy is kialakul a dolog, vagy nem... Kár ezen szoronganod! Ha pedig nem akar tőled többet, és tényleg akkora a barátság köztetek, akkor túl tudtok lépni ezen, ha pedig mégsem, legalább megtudtad, hogy ennyit jelentetek egymásnak. Tehát veszteni valód nem sok van, lényegében csak nyerhetsz! :)
2015. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha cask barátként tekint rád, mindig csak baráti programokat szerveztek, akkor meg fogsz maradni barátnak, nem akar tőled semmi többet.


ahhoz, hogy több legyen köztetek, férfiként kell gondolnia rád, nem barátként. lehet, hogy eddig is megfordultál férfiként a fejében és akkor benne lehet, hogy randizzatok és több legyen belőle. de ha ő elkönyvelt csak barátként, akkor egy ilyen beszélgetés azzal fog végetérni, hogy maradjatok barátok.

2015. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!