Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ráírjak én facen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak én facen?

Figyelt kérdés
Van egy srác a munkahelyen aki nagyon tetszik. Csak pár szót váltottunk eddig, mert másik részlegen van, de már pár szót élőben beszéltünk és bejelölt őt facen kb egy hete és vissza is igazolt. Sajnos melóhelyen nincs alkalmam oda menni hozzá (bár ha lenne, akkor se tudom hogy oda mernék e menni hozzá :D ). Nem tudom hogy van e barátnője deeee most úgy vagyok vele, hogy ráírok facen valami zenével vagy filmmel kapcsolatban. Szerintetek az gáz lenne ?

2015. okt. 30. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
En is ugy irtam ra az ex barátomra eloszor h mondott vmi zenekart h hallgassam meg, en meg rairtam h szia bocsi mi volt az a zenekar? :D es bevált.
2015. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem nem, írj neki nyugodtan... Érdeklődj, keresd meg a közös témát, próbáld meg megkérdezni, hogy van-e valakije esetleg kiszemeltje, stb... Egy idő után pl, pár nap. Beszélj meg vele, egy találkozót. :)
2015. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Szerintem nem is kell feltétlenül semmilyen "kifogás" (zene v. film), egyszerűen csak ráírsz és megkérded,milyen napja volt :) Valamilyen szinten már ismeritek egymást, így még nem is érheti váratlanul, hogy ráírsz.

2015. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na srácok :D Az van, hogy írtam neki és gondoltam megosztom veletek a történést. Szóval írtam neki facen, küldtem neki zenét, ő is küldött nekem zenét és ajánlottam neki még egy zenét, mondta hogy mindjárt meghallgatja...nagyon tetszhet neki a szám, hogy még mindig hallgatja mert azóta nem írt vissza :D:D Szóval ez bukta lett. De minden hasonló cipőbe járó sorstársamnak üzenem, aki nem tudja eldönteni hogy ráírjon e xy-ra vagy ne, na szóval nekik üzenném hogy : ÍRJ RÁ !!! Mert veszteni nem vesztesz vele semmit és nem pocsékolod a reménnyel az időt. És mert később, azt fogod megbánni hogy nem írtál rá. Szóval ja, annak ellenére, hogy ez lett a vége, tök boldog vagyok hogy megtettem és sokkal nyugodtabb :D Zárásként szeretnék mindenkinek sok sikert kívánni és bármi is lesz a vége, ne szomorkodjatok :)
2015. okt. 30. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: Bátor csajszi vagy!:D

De mióta nem ír vissza? Ha alapból jó fej volt a srác, akkor nem hiszem, hogy azért nem ír, mert nem vagy neki szimpatikus. Lehet, hogy valami közbejött neki vagy valami egyéb oka van, amiért nem tud visszaírni. Nem ér meg mégegy próbát?:)

2015. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már több órája, de láttam egy csomószor volt fent, csak hát éppen az én üzim nem akarja elolvasni :D Meg hát fordított helyzetben, ha mondjuk ő írt volna rám akkor tökre örültem volna neki és nem csinálnék ilyet, hogy aki nekem tetszik annak ne írjak vissza ...szóval felfogtam a dolgot. Őszintén bevallva kicsit rossz érzés, de hát kívánom hogy ennél nagyobb bajom sose legyen az életben :D :D
2015. okt. 30. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Én végtelenül optimista leszek és azt hiszem, hogy lehet, hogy lelépett valamiért, aztán csak nem nyitotta le a fület és nem jutott eszébe visszaírni.....:DD Tudom, hogy erre nem sok az esély, de az élet fura véletleneket is hozhat.:)
2015. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, fő az optimista,pozitív gondolkodás:) De ebben az esetben naivság lenne azt hinni, hogy ezért nem írt vissza :D
2015. okt. 31. 07:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!