Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ráírjak én a fiúra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak én a fiúra?

Figyelt kérdés
Tudom, elég gyerekes ilyeneken gondolkozni... De szerintem egy kezemen össze tudom számolni, hogy hányszor írtam én rá a fiúkra... Van egy fiú, nem tudom, hogy járunk e, nem is ez a lényeg, eddig amikor chateltünk mindig ő kezdeményezte a beszélgetést(ő írt rám, minden nap szoktunk beszélni) és ma nem írt... és nagyon hiányzik, én még sosem írtam neki, ráírjak?

2015. szept. 26. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá! Örülni fog:))
2015. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp írj rá:) lehetbhogy úgy érzi csak ő tesz az ügy érdekében bizonyisd be hogy ez nem igaz!:) sok szerencsét!
2015. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen<3
2015. szept. 26. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Írj rá...Lehet azt hiszi,hogy nem érdekled.
2015. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
En fiú vagyok. Nekem igy ment tönkre egy kapcsolatom. Igaz igen komolytalan volt a dolog de akkor is vege lett es ez miatt. Ugy ereztem egy oldalú a dolog
2015. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rá ;) Én is így vagyok egy fiúval,hogy napi szinten beszélünk és valamikor ő valamikor én írok rá és mindig jól elvagyunk :) Szerintem csak kíváncsi, hogy így is érdekled e vagy már nem akar annyira tapadni/nyomulósnak tűnni.
2015. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még te sose írtál, ő meg naponta írt, lehet, hogy arra gondol, hogy lehetséges, hogy nem is érdekel ő téged, és kíváncsi h így van-e. Tehát vár, h ha egyszer ő nem keres, akkor te keresed-e, vagy pedig fel se tűnik a hiánya.

Én legalábbis így működik. Ha már 5-10 alkalommal ráírtam egy csajra vagy odaköszöntem neki suliban, ő meg egyszer se, akk én is ki szoktam próbálni, h vajon ő keres-e.

2015. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ki vagy :)
2016. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!