Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ráírjak a fiúra aki tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak a fiúra aki tetszik?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik egy 18 éves fiú, akivel már beszéltem párszor és 1x kihívott bmxezni. Már 2 napja azon rágódom, hogy rá e írjak vagy ne. Barátnőm azt mondja, hogy ha ráírnék akk túl rámenős lennék. Ez szerintetek is így van? És ha nem gond akk még adhatnátok pár tippet, hogy mit írjak neki. A válaszokat nagyon szépen köszönöm!!

2015. aug. 26. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem irj neki. Kérdezd meg hogy van vagy ilyesmi.
2015. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj rá nyugodtan. Szerintem örülne neki.
2015. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem írj. A fiúk nagyon bambák tudnak lenni és nem észrevenni hogy kinek tetszenek. Én sem voltam más.:)
2015. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

De lehet, hogy kicsit nehezebb lesz mivel még csak 14 vagyok, december utolsó napján leszek 15, tudom ezt le kellett volna írnom a leírásban, elnézést kérek!

2015. aug. 26. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!