Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem ír rám a fiú mondjuk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír rám a fiú mondjuk facen akkor nem tetszek neki?

Figyelt kérdés
ha írok neki visszaír ,nem bunkó ,de nem kezdeményez
2015. aug. 20. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:

vagy csak épp nem figyeli fent vagy e

bátortalan

vagy akármi

2015. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem ír lehet hogy tetszel neki. Lehet hogy csak fél rád írni vagy barátnője van. Vagy attól fél hogy neked van barátod. Vagy attól fél hogy neked ő nem tetszik és nem akar zavarni..vagy hasonlók :)
2015. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem mer, mert fél hogy pont nincs kedved beszélgetni vagy ilyesmi,kicsit visszahuzodó de pont lehet hogy ettől tetszessz neki s azért nem ir :)
2015. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik a fiú, és te is neki (feltételezésed szerint) akkor bátorságból egy kicsit kevés van benne. Szóval neked kéne kezdeményezni
2015. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Arra senki sem gondol, hogy egyszerüen nem szeret facebookozni, írogatni?

Ha valaki ráír, ö visszaír, de nem szeret írogatni.

2015. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fiúk általában nem nagydumások és nem kezdeményeznek :D

De lehet h nem tetszel neki vagy ha igen nem mutatja ki :/ :D

2015. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van rá esély, hogy igazak amit az előttem írok mondanak, de szerintem nem jössz be neki.

Én is ilyen vagyok, ha ír nekem egy lány aki nem is tetszik, azért elírogatok vele de nem kezdeményezek beszélgetést.

Ha pedig tetszik egy lány, veszem a bátorságot hogy ráírjak és érdeklődjek iránta. (Pedig én is viszonylag félénk vagyok)

2015. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!