Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek?

Figyelt kérdés

Van egy leány, ki gyönyörűen szep. Mar 2 éve tetszik nekem, de a kezdetek után, miután észrevettem nagyon hamar tudomására jutott az egész. Több, mint másfél éve nem viszonyul hozzam meg barátként sem, s nagyon sok esetben csúnyán lekoptatott vagy O vagy egyik barátnője. Osztálytársak vagyunk, minden nap látom meg 4 évig. Ha letorlom FBrol, az egyáltalán nem segít. Megis hogyan felejtsek?? Az idő nem oldja meg, csak 5-6-7 év múlva! Sokszor összetörte mar a szívem, s konkrétan öngyilkos tudnék lenni...


Egy 15 éves összetört szívű fiú



2015. okt. 28. 21:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam-Minden bántaná, megjegyzése ellenére meg most is nagyon kedvelem, de mar nem bírom elviselni a fájdalmat.
2015. okt. 28. 22:32
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el! Sajnos a természet rendje, hogy a gyönyörűen szép lányok - tisztelet a kivételnek! - tudják is, és nagyra is vannak azzal, ahogy kinéznek.


Beleestem én is ebbe a hibába. Nem vagyok egy Brad Pitt, de sokan jóképűnek mondanak. Régebben kicsit duci voltam, bár vállas, erős, nem éppen egy mintaférfi. Tetszett egy szép lány, szintén osztálytárs, lekoptatott persze, én is kivoltam miatta majdnem egy évig. Aztán mi segített?


Először is, megismerkedtem egy lánnyal. Nem volt annyira szép, inkább helyes, átlagos, de nagyszerűen kijöttünk, majdnem össze is jöttünk, de aztán ő elköltözött külföldre, és jobbnak láttuk barátságként megtartani a kapcsolatot. Ennek ellenére ez adott nekem önbizalmat, hogy én is kellhetek valakinek.

Eközben elkezdtem kondizni is egy barátommal. Egy év alatt felfejlődtem, kigyúrtam magam - és itt jött a 'kegyelemdöfés'. Iskolát váltottam még egy évvel azelőtt, hogy kigyúrtam volna magam, részben a lány miatt. Megszerveztek a régi osztálytársak egy iváaszatot, ahova engem is meghívtak - és a szép lány is ott volt, aki lekoptatott, és aki miatt annyit szenvedtem. Odamentem, iszogattunk, és amikor visszajöttem WC-ről, egyszer csak szembe találtam magam a lánnyal. Az elején nagyon le voltam taglózva, mert gyönyörű volt, egyszerűen elképesztően nézett ki aznap este, de nem hagytam magam. Kérdezte, hogy iszunk-e valamit, nagy mosollyal, közben szinte éreztem a leheletét, annyira közel jött. Hátrébb léptem, és annyit mondtam: "Bocsáss meg, de másfél évvel ezelőtt is ugyanez a srác voltam, csak máshogy néztem ki. Olyan lányokkal nem állok szóba, akiknél csak a kinézet számít. Szia."


Nem tűnik túl 'badass' szófordulatnak, de a lány annyira kikészült tőle, hogy hazament azonnal. Gondolom, még sosem utasították vissza. Attól a perctől fogva már inkább nevetek az egész történeten.


Nem érdemes sokat rágódni rajta. Jobbat érdemelsz Te is.


18f

2015. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!