Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagyot csalódtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyot csalódtam valakiben es felek hogy nem jutok tul rajta. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Augusztusban ismertem meg egy srácot 1.5 év van köztünk. Bátyámnak volt osztálytársa jó barátok. Szoval általa ismertem meg. Eleg sokat beszéltünk kiderult hogy nayon sokban hasonlítunk. Hobbi, izlés, gondolkodás stb. Nagon megszerettem es ugy ereztem o egy biztos pont az eletemben. Szuleim elváltak apámmal evek ota nem tartom a kapcsolatot, anyámmal meg nem jo a viszonyom. Testvérének egyetemre járnak mar alig latom őket. Na mindegy os lényegében sok beszélgetés utan ugy tunt o is kedvel. Sokszor orra hogy hianyuok neki, vagy hogy mennyire szimpatikus vagyok neki. Bátyám elegge feltett ettol az egesztol ezt mind a kettőnknek megmondta mint kiderult. Amikor talalkoztunk akkor lattam hogy nez ram. Hallottam a hangján az aggódást es a szertetet amikor egyi ejszaka eltuntem par percre mert rosszul lettem es lemaradtam. Törődött velem es ez nagyon sokat jelentett. Rengeteg bokot mondott es nagyon megszerettem. Aztán egyik napról a másikra nem irt hiaba kerestem. Ket het "némaság" után láttam, hogy összejött valakivel. Es kegyetlenül fáj. Mert nem tudom hogy akkor most az az 1.5 hónap csak valami szórakozás volt reszerol? Vagy tenyleg szeretett de megváltozott amit érzett. Nem tudom. Es ez bant hogy nem tudom ezt hova tenni. Két hete láttam hogy kapcsolatban van. Azota nagyon szarul vagyok, keveset alszok sokat sírok es nagyon rossz a hangulatom. Sokszor csak ülök es bőgök közben arra gondolok amiket mondott/tett, es hogy vajon nem volt igaz? Itt meg hozzátenném hogy kezeletlen depressziom van amiatt lehet erzekenyebben érint ez nem tudom. De nagyon rossz.

17/L



2015. okt. 18. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire túllihegni meg mártírt csinálni magadból, egyszerűen nem mozdult rád, csak törődött veled, te meg félreértetted. Ennyi.
2015. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez normális, és majd az idő elviszi. Biztatásul elárulom, hogy az emberiség hajnala óta mindenki más is átesett ugyanezen, és akit csak látsz magad körül, és legalább 1-2 évvel idősebb nálad, az már biztos, hogy mind túlélte. Egy ideig rossz lesz, aztán elmúlik.
2015. okt. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. okt. 19. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!