Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyot csalódtam, miért?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot csalódtam, miért? Érdekelne a véleményed.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy volt egy barátnőm, igen csak volt.

Az a lényeg hogy nagyon sokáig tartott még összejöttünk, de köztünk minden stimmelt, szó szerint. Szinte mindenben ugyan azt gondoltuk, mindig együtt akartunk lenni. Mindenünk stimmelt, egyszerűen olyan volt ez a kapcsolat mintha egy álom pár lennénk.


Telt az idő, két hete nem láttam. Közben neki nagyon sok baja volt. Végre találkoztunk. Úgy tekintett rám mintha nem is ismerne, pedig minden nap beszéltem vele, elég sokat.

Elmentem hozzájuk, azt vettem észre hogy nem is örül nekem, a kutyájára mosolygott. Rám pedig egyszer sem.


Köztünk eddig minden rendben volt.

Aztán pár napja szakított velem, de ezt is én kérdeztem meg hogy szakítani akar-e velem és utána döbbent csak rá hogy ő elvileg már nem úgy szeret.


Azt mondta hogy most nem érzi azt a szikrát mint az elején.


Szerintem van csak úgy hogy az a szikra egy idővel elmúlik és átváltozik szeretetté?


Kérlek valaki írjon valamit, érdekelne a véleménye.



2015. júl. 11. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
"Szerintem van csak úgy hogy az a szikra egy idővel elmúlik és átváltozik szeretetté?" Igen, ez előfordulhat, egy 20 éves házasság esetén kb... :D
2015. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az elején nemcsak szikra volt, hanem hatalmas lángok és elégették a kapcsolatot, legalábbis a lány részéről. Emellé jöttek a prpblémák, csak azt nem értem, hogyha olyan nagy volt a szerelem, hogyhogy nem fordult hozzád ebben a helyzetben.
2015. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam meg exemnél is kb. ez volt a helyzet..


Ne foglalkozz vele.. Próbáld meg túltenni magad rajta..

2015. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a csajt, nem érdemel meg téged. Amúgy meg lehet, hogy van itt egy másik srác is a történetben, akiről még nem tudsz.
2015. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!