Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha már anyira...

Liz ^^ kérdése:

Mit tegyek ha már anyira csalódtam valakiben hogy fáj kimondani vagyis nem tudom kimondani azt a szót hogy szeretlek mert már majdnem bőgök de a másikat sem szeretném megsérteni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.
2013. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiben és miért csalódtál?
2013. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy fiúba de nem szeretném részletezni de ha azt akarom mondani valakinek hogy szeretlek egyből eszembe jut ő és majdnem kezdek sírni...elég béna de nagyon fájnak az emlékek
2013. okt. 30. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Én rühellem, ha az asszonykám szeretlekrohamot tart. Egy ölelés bármikor, üres amcsi szólamok meg inkább soha. Főleg ha választ várnak rá! :)


Persze néha egy jajénÚÚÚGYszeretlektökfej teljesen jó, ha már nem tarthatja semmi benn.


Vajon mi az igazság akkor, ha nem akarod mondani, és csak fájdalom jön helyette?

2013. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Angelik@ ***** válasza:
Szerintem az a legnagyobb baj hogy az emberek sokszor érzések nélkül mondják, vagy gondolkodás nélkül vágják rá hogy "én is"! Ennek súlya van és én azt gondolom hogy ha nem érzed igazán, akkor ne mondd neki mert azzal mégjobban megbántod.
2013. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!