Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy csajba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy csajba szerintetek hogy közeledjek felé? Lent a többi.13/f

Figyelt kérdés
A csaj 12 együtt járunk kosarazni, sokat beszélgetünk ,régóta jóban vagyunk de én többet szeretnék.Szerintetek mi lenne az ideális "stratégia"

2015. okt. 15. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
a csapból is ez folyik.. Kosár után kísérd haza, beszélgess vele, foglalkozz vele sokat, érezze magát értékesnek melletted, poénkodj, és majd kialakul utána.. Ha nagyon nem veszi a lapot, akkor mondd el neki hogy mit érzel..
2015. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Tudom nagyon bena otlet, de romantikus. Amikor van az edzesetek akkor rakj egy cetlit a zsebedbe, amira az van irva ....(A lany nevet) lennel a baratnom? Es a te nevedet utana , (vagy barmilyen mas romantikus szoveget ami neked tetszik, es neki is tetszeni fog ) es amikor hozzad kerul a labda, akkor gyorsan rakd ra ezt a cetlit, es passzold at a lanynak a labdat. Legrosszabb esetben leszedi a cetlit a labdarol, osszegyuri a fejednek vagja a kosarlabdat es azt orditja neked hogy NEM! Na sok sikert,😊
2015. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 válaszadónak: 12-13 évesek, jó hogy nem egy Rómeó és Júlia felvonást írsz le nekik :D.


Na figyelj aranyapám, legegyszerűbb a helyzet.Gondolom félsz, hogy csattani fogsz. Nembaj ez gyakori szokott lenni :D. Megoldás: Mérd fel a helyzeted. Nagyon jó hogy beszélgettek, de nézd meg hogyan viszonyul hozzád. Sok minden kiderül ezekből. A beszélgetési témákat tereld a párkapcsolatokra: "Voltál már szerelmes?", "Jártál már valakivel?". Nálatok ezek még aktuális témák. Össze vissza fog hazudni de azzal te ne törődj. Te is csak növeld az egódat. Volt már hogy megölelt? Megfogta a kezed? Puszit adott? Ezek mind sorsdöntőek lehetnek

2015. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj de cuki, vegyél neki csokit :D
2015. okt. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nézzétek meg a Szerb Filmet

[link]

2015. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólóra semmi kép se hallgass :D
2015. okt. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pedig az igazi romantikus film :D
2015. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi a romantika :D
2015. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!