Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15 éves fiú vagyok és szerelme...

15 éves fiú vagyok és szerelmes lettem wgy srácba akit nem is ismerek. Hogya közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Még szeptemberben iskolából jöttem haza és a buszon láttam először ezt a srácot már akkor éreztem valamit de még nem tudatosult bennem. Megtudtam, hogy ugyanavval a busszal megyünk haza egy héten kétszer-háromszor facebookon be is jelöltem instagramon szaktam likeolni a képeit de élőben még nem beszéltünk. Facebookon egyszer beszéltünk, de akkor is finoman lekoptatott. Olyan mintha félbe tőlem. Hogyan ismerkedjek meg vele? Sok közös ismerősünk van, az egyik volt osztálytársa az évfolyamtársam, de neki nem merem elmondani mert félek, hogy akkor mindenki megtudja. Hogyan deritsem ki, hogy meleg-e? Vagy hogyan közeledjek hozzá?

2014. nov. 16. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha meleg is, akkor sem akar tőled szerintem semmit..
2014. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha lekoptatott, akkor valószínű, hogy nem az.
2014. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Szia, cuncimókus! Te buz i-e vagy? :D
2014. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd békén szerencsétlent hetero srácot, te kis buzeráns :D
2014. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz róla semmit, hogy találtad meg FB-n? És gondolod, hogy ha érdekelnéd, akkor lekoptatott volna?
2014. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, egyébként ha nem ismered, akkor szerelmes max. az elképzelt ideálodba lehetsz, iránta max. vonzalmat érzel, de a két érzelem nem ugyanaz.
2014. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A nevét tudom, és nem volt nehéz megtalálni mert baromi sok közös ismerősünk van. Köszönöm a kommenteket.
2014. nov. 17. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!