Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek ahhoz a...

Hogyan közeledjek ahhoz a fiúhoz akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe nagyon szerelmes vagyok. Az a helyzet hogy szerintem tetszek neki.Többször már szemezgettünk és látom hogy nagyon félénk mikor a közelemben van. A suliban egyszer találkoztunk a folyosón és én elhatároztam hogy köszönök neki.Hátha visszaköszön. Ahogy meglátott engem lesütötte a szemét és gyorsan elrohant mellettem. Ráadásul egy helyre járunk edzésre is. Edzésen pedig nagyon kedves és segítőkész,és egész edzésen figyelget engem,meg ott járkál a közelemben,de én félek hogy meg ijesztem mert mikor meg akarom szólítani akkor mindig fura és gyorsan elsiet tőlem. Szeretnék neki segíteni vagy ilyesmi. Hogy ne féljen tőlem. Valami ilyesmi.

2014. júl. 18. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Amúgy, fel is veheted face-ra. Ott talán oldottabb hangulatban találod, ott tudsz kedvesen nyitni felé.

Aztán ha élőben is találkoztok, edzés, vagy akármi miatt, akkor (mivel a kacsaúsztató face-n már bemelegítettetek) már egyszerűbb lesz, kedvesen, megértően fordulj felé.

Meg is nevezheted a helyzetet, persze nem égetés a cél, "ne menekülj már előlem, mindig mikor beszélni szeretnék veled, elmész, naa, maradj már *mosoly* "

2014. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Face-en már megjelöltem de nem válaszolt.Üzit is ìrtam már neki.De volt már mikor hozzámszólt de akkor is halkan beszélt és làttam hogy ideges volt egy kicsit. Én 14 vagyok ő meg 13
2014. júl. 18. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Valaki mondja már el hogy minek kell 14 évesen "kapcsolat"?
2014. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem akarok még kapcsolatot csak még összeakarok baràtkozni vele.Kapcsolatot majd később akarok.Majd ha idősebbek leszünk.Csak jóban akarok lenni vele.
2014. júl. 18. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem miért baj az ,ha valaki 14 évesen szerelmes. Majd inkább hagyja a francba azt ,aki tetszik neki mert az nem fér bele a TE erkölcsi normáidba. Ki kell hogy ábrándítsalak nem te mondod meg ,hogy ki mit tegyen ,érezzen és nem a te erkölcsi normádhoz kell igazodnia a világnak pláne akkor nem ,ha semmi közöd hozzá. Fizikai fájdalmat okoz neked ,hogy ő szeretne együtt lenni azzal a fiúval? Nem? Akkor meg semmi közöd hozzá. Egyébként a tini szerelmek is ugyanúgy részei egy fiatal személyiségfejlődésének.
2014. júl. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva nem tudom ,milyen kapcsolatban vagytok most már ,de ,ha ő a félénk és te vagy a bátrabb akkor szerintem igazából te irányítod a helyzetet ,mert hát melyik félénk fiú ne akarná ,hogy megszólítsa az ,aki tetszik neki. Meg hát valljuk be ez mindenkinek nagyon jó és kényelmes dolog lenne. Eleinte biztos zavarban lenne ,ezért szerintem jobb ,ha inkább valamikor olyankor próbálsz hozzászólni ,amikor viszonylag kettesben vagytok ,hogy ne érezze magát még kínosabban ,aztán szerintem ,ha nyitott vagy felé előbb-utóbb ő is megnyílik.
2014. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 25. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!