Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem, már nem annyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, már nem annyira szeret a barátom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Lassan a negyedik honapja, hogy egyutt vagyok a parommal, minden oke volt az elso harom honapba. Augusztusba kiment Angliaba egy honapra es szeptemberbe jott haza. Azota megvaltozott, de inkabb az elmult egy hetbe vettem rajta eszre a valtozast. Mar alig ir, facebookon is megnezi amit irok, de nem ir vissza neha. Mindig mondja hogy szeret meg nem akar elvesziteni, de ugy erzem, nem fordit ram eleg figyelmet.

Vasarnap ota minden nap elmegy a haverjahoz, fuveznek meg zullenek es mar nem egyszer mondtam neki, hogy nem lesz ennek jo vege, meg fejezze be, de nem fogadja meg amit mondok. Raadasul sunyiba ment el a haverjahoz, ugy hogy en nem is tudtam rola, nekem meg tole kell elkereckednem a baratnomhoz egy ejjszakara, mintha nem lennenk egyenranguak. Viszont hetvegen szeretne ha ottaludnek nala, ez egy pozitivum.

Nektek mi a velemenyetek?


2015. okt. 14. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Rádunt, eljutott egy másik közösségbe, lehet hogy más megtetszett neki. Ha érdekelnéd állandóan írna.
2015. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!