Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudhatom azt hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom azt hogy biztos szeret engem a barátom? Jah és 15 éves lány bemehet venni kotont az uzletbe?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Bemehet venni.
2015. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze, vehetsz gumit.
2015. okt. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, bemehetsz venni. Az egyik haverom is 15 évesen akart venni, kifogott valami idióta pénztárost, aki nem adta ki neki... :D Ez esetben menj máshova és vegyél, de az ilyen pénztárosnak csak gratulálni tudok, épp ezzel kéne megelőzni a "bajt", erre ez nem ad az ép eszű fiatalnak, aki magától venne... :D

Nehéz így megmondani, hogy miből lehet észrevenni szeret-e a barátod. Minden ember más. Szerintem a tekintetéből leszűrhető mindenkinek, amikor a szemedbe néz. 17/L

2015. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, vehetsz. Én személy szerint mindig Tesco-ba vettem, korán reggel, ilyenkor alig vannak még, meg még pénztárba se kellett sorba álni, mert nálunk korán reggel csak önkiszolgáló van. De kutya kötelessége kiadni, hiszen nem alkoholt vennél, amihez kell a 18. betöltött életév.
2015. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Inkább kotont vegyél, mint az abortusz!

De azt a srácok szokták venni!

2015. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
condomot esetleg. Nem hiszem, hogy gyapotot akarsz a farka köré csavarni.
2015. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát... ez az értelmes társaság...nem válaszolnak, csak arra a szövegrészre, amelyik leginkább megragadja a fantáziájukat... nem baj:

1. az, hogy biztosan tetszel-e neki, az hosszú vagy rövid idő alatt úgyis kiderül, de ha már most a fejedbe vetted, hogy a szüzességedet elhajítod, akkor dafuck...

Amúgy meg nem mintha az érne valamit, de azt mindenesetre jobb, hogyha észben tartod-bármilyen naíva is vagy,vagy nem vagy az,- hogy nagyanyáink idején lehet hogy ilyen volt a helyzet hogy bárki bárkivel bármilyen életszakaszban összefeküdt, de próbálj meg felelősségteljesen viselkedni és NE te vedd az óvszert, te szerencsétlen, ha a huncut fiúcskának kell "testednek gyümölcse", akkor legalább annyi legyen benne, hogy az anyagiakat állja, persze csak ha a körülményei megengedik

AMÚGY BOCS HOGY BŐ LÉRE FOGTAM... remélem segít majd

puszcsók

XDXDXD

2015. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha van é-d és á-d, akkor ü betűd miért nincs?

A barátod nem szeret, és egy beszari sÄggfej, mert egyébként ő menne be kotont venni!

2015. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na igen, ez engem is elgondolkodtatott, hogy azon agyalsz szeret-e a barátod, de emellé óvszert vennél... :D Az is tény, hogy a pasi szokta venni. Vagy talán Botondnak hívják, így nem kap kotont? :D
2015. okt. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 rézevőfiamór válasza:

Nem szeret, csak dugni akar. Az óvszert megveheted, ha akad péntáros (jellemzően egy faszhiánytól frusztrált bányarém) aki nem akarja kiadni, nyugodtan ordítsd le a fejét, hogy gyógyászati segédeszköz, korhatár nélkül veheti meg bárki!

De igazuk van az előttem szólóknak: a minimum, hogy a barátod veszi meg!

2015. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!