Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Iszonyatosan megtetszett egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan megtetszett egy lány, de. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nos iszonyatosan megtetszett egy alsóbb éves lány (eddig is tetszett, de nem ennyire!). Ismerjük egymást, köszönő viszonyban vagyunk. Az utóbbi időben, integetve, mosolyogva köszön, nem tudom, hogy most csak mint ismerős, barát vagy mert én is tetszem neki... :) Múltkor mielőtt bement a terembe megállt akkor is mosolygott megintegetett, és mondta hogy tetszik neki a pólóm.


Volt már barátnőm, de egyszerűen félek beszélni vele, még azon a szutyok fészbúkon is! Hát igen, minden bizonnyal, ha nem tetszene ennyire, akkor szerintem minden nélkül szóba állnék vele. Őszintén? Igen, félek a visszautasítástól, pedig volt már részem benne. :D


18/F



2015. okt. 13. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Bakker... egy újabb féltökű...menny oda hozzá azt beszélj összefüggő mondatokban, gyakorolj tükör előtt vagy mondogasd a profilképének xDxDxD

A visszautasítás azér' van a korodban megszokott helyzetben mert ekkor kell megtapasztalnod mindazt ami később a nemi identitásodban szerepet fog játszani...csak bátran

egy nálad fiatalabb fiú aki tudja mit tegyél

2015. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem értem mondom, hogy miért tartok én tőle hisz volt már barátnőm, szűz sem vagyok már... tehát végképp nem értem. :)
2015. okt. 14. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze azért parázol ennyire, mert nagyon tetszik. Már pedig ha nem kockáztatsz, akkor elköszöngettek egymásnak egy ideig. Legalábbis addig, amíg valami rámenősebb pasi lenyúlja előled. Nos? szerinted?
2015. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na már veszett is az ügy, mondtam egyik barátomnak, hogy ez és ez van és nagyon tetszik.


Erre ő: de várjál már, neki úgy tudom barátja van.


Na akkor elő a kardot és újra meg kell ölnöm magamba mindent... :(

2015. okt. 15. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!