Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki? Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? Van egy lány barátom akit iszonyatosan kivánok mint szexpartnert hogyan érveljek neki?

Figyelt kérdés
Elmondtam neki őszintén hogy én így vagyok vele. Erre ő avval mentegetőzik hogy ha lefekszik velem belé szeretek.Erre elmesélte hogy a volt barátjával is így volt és össze járnak dugni hogyan érveljek neki hogy csak 1 éjszakát adjon nekem és elfelejtsük ?
2015. szept. 22. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Komolyan.. irigylem a gondjaidat...
2015. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

amúgy ha ő nem érez úgy nem feküdnék le vele a helyedbe... neked lesz sz*r utána

2015. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17 éves
2015. szept. 22. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, én még mindig azt mondom hogy ne menj bele. lehet tényleg beleszeretsz és neked lesz szar :(
2015. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ha nagyon hajt a vágy, akkor önmagad visszafogása lehet éppolyan rossz, mint egy későbbi visszautasítás. Győzd meg róla hogy a következményektől független akarod őt, és hogy nem árt ha az ember néha őrült dolgokat tesz fiatal fejjel. Ez a legizgalmasabb kihívás a te korodban :)
2015. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. szept. 26. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!