Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most bejövök neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most bejövök neki? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársnőm akibe teljesen bele vagyok esve, és nagyon jóban vagyunk (mondhatni az egyetlen normális ember az osztályban, és szerencsére barátok vagyunk), jó a humora, kedves, kb az érdekli mint engem. A teste is nagyon jó, és bármiről lehet beszélgetni vele. Azt megjegyezném, hogy a személyiségért szeretem, nem csak azért mert jól néz ki. Állítólag van kapcsolata, de nem úgy viselkedik, sokat beszélgetünk stb stb. Most akkor bejövök neki? Eddig ő az egyetlen aki valamilyen szinten érdeklődik irántam, mert az alkatom miatt nem vagyok népszerű a lányok körében. A bunkók kíméljenek.

2015. okt. 10. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mint barát... ja. De mint pasi? Ezt csak te tudhatod. Flörtöl veled? Tesz utalásokat? Szoktatok perverzebb dolgokról is beszélgetni? Ha nem akkor nem valószínű...
2015. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Perverzebb dolgokról beszélgetni... Hát az hogy pontosan tudjuk ki mit csinál magával, és más dolgokról is szoktunk beszélni, ilyen témába.

Szerintem tudja hogy bele vagyok esve.

2015. okt. 10. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Maás fiúkkal milyen? Ha mindenkivel ilyen, akkor ez csak a természete, ha nëhánnyal, vagy 2-vel veled együtt akkor barátkozik csak, de ha csak veled akkor nagy az esély hogy tetszel neki.
2015. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak velem ilyen, másokkal még talán a közömbös is gyenge kifejezés. Lehet el kéne hívnom randira?
2015. okt. 10. 22:56
 5/6 A kérdező kommentje:

Plusszba még annyit, hogy elvileg stabil kapcsolata van.

Azért én optimista vagyok, mert nagyon bejön :)

És flörtöl :D

2015. okt. 11. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle kettesben, h azért mondja h van kapcsolata, h féltékennyé tegyen, vagy tényleg van! aztán lesz, ami lesz!
2015. okt. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!