Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik az osztalytarsa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az osztalytarsam mit csinaljak? 14/f

Figyelt kérdés
mar honapok ota tetszik de nem merem megkerdezni tole hogy jarna e velem! szerintetek mit csinaljak? meg aztis megszeretnem tudni hogy be e jovok neki! azt hogyan kerdezzem meg?
2015. okt. 10. 06:41
 1/4 anonim válasza:
hát...szerintem nem jó dolog összejönni osztálytárssal hisz gondolj bele ha szakítotok még el kell viselned hogy egy közösségbe jártok/egy osztályba..ha pedig neki nem jössz be akkor az óriási nagy szívás..szerintem ha tetszel neki akkor ad jeleket l. sokat téged néz vagy mindig nevet ha rádnéz..én úgy kérdezném meg hogy mondjuk mondod neki hogy sok helyes srác van a suliba pl.én ? igaz?? nevetni is fog és nem tud majd nemet mondani :D
2015. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem azt kell megkérdezni, hogy jára e veled. Sőt nem is kérdezned kell.


Szavak nélkül, éreztetned kell vele, hogy szereted. Ennek 1001 formája van, legegyszerűbb ha valahova elmész vele, közelében maradsz, beszélgetsz vele.

2015. okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hivd el setalni suli utan:)
2015. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha idèn ballagsz, akkor nincs sok vesztenivalód. Add önmagad, keresd a társaságát.
2015. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!