Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány aki az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány aki az osztálytársam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és tetszik az egyik lány osztálytársam. Mindig nevet a vicceimen de nem tudom, hogy szeret-e. Nem merem megszólítani mert félek,hogy elutasít. Mit tegyek?
2015. szept. 23. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt erősen kétlem hogy szeret max tetszel neki :D de amúgy jelenleg én is kb ugyanilyen helyzetbe vagyok azzal a különbséggel hogy ő már tudja hogy tetszik nekem hogy mit tegyél mondjuk hívd el valahova de már csak akkor ha már biztos vagy benne hogy nem vagy közömbös a számára így elkerülheted a kellemetlen napokat a suliban ha esetleg kikosarazna :)
2015. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És honnan tudjam, hogy nem vagyok közömbös a számára?
2015. szept. 23. 18:00
 3/5 anonim válasza:
Add meg a számát privátban. Majd felszedem én (magamnak) és lesz 2 hálás ember számodra.
2015. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most írjam le ugyanazt amit már 6000 előttem leírtak? Mondjuk az ha nevet a vicceiden az már egy jó jel azon kívül a szokásos rád mosolyog időnként néz téged szemez veled keresi a társaságod (az utóbbi az nem mindig van így).
2015. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!