Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejthetném el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés

Tehát, kicsit hosszú lesz, de..:D

Körülbelül tavasszal megismertem egy srácot, aki már az első perctől kezdve r.hadtul tetszett.:D aztán úgymond 'elfeletkeztunk egymásról':D

Pár hónapra rá elkezdtem vele újra beszélgetni, és mondjuk ki: beleestem:D

Megkérdeztem tőle, hogy járna- e velem, és erre letiltott. . oké, szomorú voltam, de elfogadtam.

Másnap bocsánatot kért, és újra dumáltunk, és azt mondta, hogy amúgy járna velem, és aranyosnak tart.. Na, én erre elkezdtem rohadt idegesítőnek lenni (pontosan nem tudom miért..:D) és elkezdtem tőle kérdezgetni, hogy miért beszél állandóan azokkal a csajokkal akiket látszólag utál, meg ilyenek. és megint letiltott..

Próbáltam tőle bocsánatot kérni, de már le.zart.

Elmondtam (kb. 1-2 hétre rá) a legjobb barátnőmnek, hogy van ez a srác, és tegnap 'összevesztem' vele, erre Ő meg rányomult.. de a srác lerázta, és azt mondta neki, hogy hagyja békén, mert neki már van csaja..

És mint kiderült, tényleg járt (még most is) jár egy csajjal, aki egy..debilparaszt.

De én még soksok hónapra rá sem tudom elfelejteni, és még mindig szeretem, de már rohadtul idegesít, hogy ő meg szinte csak kihasznált.

Szerintetek mit tegyek?

(bocsi a szoismetlesekert, elirasoket, vagy ha valamit rosszul fogalmaztam:D) elore is koszi a valaszokat!:)


2015. okt. 6. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
azért érdekelne h ebben mi a kihasználás
2015. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Komolyan, milyen ember az, akinek az a válasza arra, ha valaki szerelmet vall neki, h letiltja a francba? xD Nincs benne annyi gerinc, h értelmesen válaszoljon valamit? Még annyira sem tartja az embert, hogy visszaírjon neki egy: "Bocs nem"-et... Aztán másnap meg visszavesz? :D Látszik, h csak húzta az agyad, játszott veled. Nem kellettél annak a fiúnak egy percig sem. Nem érzett ő irántad semmit sem... ez abból is látszik, h amiután előjött az első probléma (=idegesítetted) letiltott a francba megint... És nem tudom, de így első olvasásra nem igazán tűnik idegesítőnek, vagy értelmetlennek a kérdésed, miszerint: Miért beszél olyan emberekkel akiket látszólag utál? Szerintem, a legértelmesebb dolog amit tehetnél, az az, hogy elfelejtenéd... az ilyen nem érdemli meg, hogy szeresd, az ilyen csak kihasználja az embert. Manapság tele van ezekkel a fajta emberekkel a világ. Nem csoda ha a csaja egy "debilparaszt" hisz az ilyennek tipikusan egy buta, de jól kinéző ribi kell akikkel villoghat a haverjai előtt, és mivel segghülye a csaj, ezért még azt se veszi észre (vagy nem érdekli) ha folyamatosan megcsalja őt. Szóval... nem egy ilyen emberhez vagy való az tuti. Felejtsd el őt, aztán keress valaki olyat akit megérdemelsz, és ő is téged.
2015. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen kis gyökeret Hagyd a p.csába, aki egy szerelmi vallomásra tiltásként válaszol, majd "benyalizik" az még azt se érdemli meg hogy emberszámba vedd...! Felejtsd el.
2015. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!