Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 3, évig tetszett egy fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3, évig tetszett egy fiú, tegnap kiderult hogy egy honapja van baratnoje, es en nagyon rosszul vagyok azota. Hogyan felejthetnem el?

Figyelt kérdés
Nekem tenyleg rola szolt ez a par ev miota ismertem,es most nagyon faj, mukozen meg en is szanalmasnak tartom magam hogy egy ilyen miatt sirok.Ha valaki volt mar ilyen helyzetbe azzal nagyon szivesen beszelgetnek. 15/l
2015. szept. 20. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy durván hangzik, de már ne csinálj semmit, jobb lenne elfelejteni. Csak a tipikus szerelmi bánatra való "recept" segít: járj el barátnőkkel, legyél emberek között, innentől pedig az idő segít. Kitartás és fel a fejjel! :)
2015. szept. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen nekem,de ez a élet része,hogy sajnos csalódni kell.És ez csak természetes,hogy utána sírsz akit szerettel én is így voltam.És nem vagy egyedül még sokan vannak akik így éreznek min mi.
2015. szept. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz örökké ő a barátnője! ;)

De eddig miért nem próbálkoztál nála? És osztálytársad?

Nem szánalmas! Én is sz*rul érezném magam!

Hasonló helyzetben vagyok, de nem ilyen, csak kis részben hasonlít.

Írhatsz, ha van kedved! :) L

2015. szept. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy hivjak a fiut?
2015. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hahahahaha en megmondom majd persze:D amugy a keresztneve kristóf.
2015. szept. 20. 09:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért?:)
2015. szept. 20. 10:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak erdekelt :) valaki irjon Viberen :D 06hetven20321hatvannyolc
2015. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!