Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu tetszik nekem en...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu tetszik nekem en is neki de van baratnoje. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meg augusztus elejen elkezdtem beszelgetni talalkozgatni egy fiuval. A facebookon nem vokt kirakva hogy kapcsolatban van ezert en batrabb is voltam tobbszor mondtam hogy szeretlek a kezem is megfogta mikor talalkoztunk. De valamelyiknap osszevesztunk es benyogte hogy baratnoje van. De kozben erez irantam valamit. En szerelmes lettem bele de nem szeretnem elmondani felek hogy baj lenne belole. Mindig beszelunk bokol es stb. Nem tudom mit tegyek szerelmes vagyok bele csak a baratnoje "zavar" en pedig nem akarok 2. Lenni neki. :)

2015. szept. 3. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Például írj ékezettel, nem fogsz belehalni.
2015. szept. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem magyar billentyüzetem van elnèzèst:DDD de ennyi erõvel vàlaszt is irhatsz.
2015. szept. 3. 00:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok választás van. Ki kell nyírnod.
2015. szept. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki,jobb ha megállapodik melletted,és nem kavarászik mindenfelé,mert rámentek mind ketten....
2015. szept. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha tényleg tetszel neki dobja a csajt és téged választ!!!
2015. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!