Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyedül én vagyok az, akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül én vagyok az, akinek nincs szüksége "szerelemre" 15 évesen?

Figyelt kérdés
Senkit se szeretnék megbántani, de nem értem a mai kortársaimat. 13-14 évesen már szerelmi ügyeik vannak, meg össze vissza posztoljátok, hogy az exem, meg megcsalt meg ohh dobom. Igazán nem értem. Mire jó ez? Előttünk áll az egész élet. Tanulni kéne, fejlődni meg esetleg a barátokkal lógni, oké. De nem csókolózgatni. Alig találkozok olyan fiúval aki nem azt mondja, hogy "már volt 10 csajom 15-16 évesen" hanem azt, hogy "én egy igazi lányt várok". A lány társaimról nem is beszélve. Nem vagyok valami lányos szerzet, mert rövid a hajam. Ezért a fiúk máris "így egy fiúnak se fogsz kelleni". Na ne szórakozzatok már. Miért van ez? Mire jó? Vannak még akik így vannak mint én? Életemben nem sok ilyen gyerekkel találkoztam. De aki ilyen, annak üzenem, hogy megnyugodhat mert neki valószínű jó élete lesz.

2015. okt. 4. 17:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
napi 10-szer ezt a kérdést pls...
2015. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm a válaszokat azoknak, akik értelmes választ adtak!


Jó tudni, hogy azért nem vagyok teljesen hülye.

És jé, 8-as ilyen fiúval még nem volt szerencsém találkozni :D

2015. okt. 4. 19:44
 13/18 anonim ***** válasza:
Mindenki rácsodálkozik mikor megtudják :D Bár annyira nem buli, alig vannak ilyen lányok a környezetemben.
2015. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15 éves fiú vagyok. Nem volt még egy barátnőm sem pedig az osztálytársaim piszkálnak ir miatta de engem nem érdekel mert varom azt a lányt aki ugyanúgy szeret engem mint én őt
2015. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De jó, egy ilyen fiú :) :D hidd el, rád is vár az a lány!
2015. okt. 5. 18:32
 16/18 anonim ***** válasza:
Várom már
2015. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Aztaaa, valaki, aki úgy gondolkodik, mint én:O

Nyugi, néha én is esetlenül bénán érzem maga, mikor a drágalátos osztálytársaim (mellesleg még csak hetedikes vagyok) kibeszélik, hogy mit csinálnak a pasijukkal...

De mindig, mikor mondom ezt a keresztapukámnak, azt mondja, hogy értékesebb vagyok náluk 100x, így mindig jó kedvem van, és csak nevetek rajtuk, hogy ezekkel mi lesz a jövőben, vagy csak szimplán figyelmen kívül hagyom őket... :)

2015. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én meg kilencedikes
2015. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!