Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyedül én vagyok az, akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül én vagyok az, akinek nincs szüksége "szerelemre" 15 évesen?

Figyelt kérdés
Senkit se szeretnék megbántani, de nem értem a mai kortársaimat. 13-14 évesen már szerelmi ügyeik vannak, meg össze vissza posztoljátok, hogy az exem, meg megcsalt meg ohh dobom. Igazán nem értem. Mire jó ez? Előttünk áll az egész élet. Tanulni kéne, fejlődni meg esetleg a barátokkal lógni, oké. De nem csókolózgatni. Alig találkozok olyan fiúval aki nem azt mondja, hogy "már volt 10 csajom 15-16 évesen" hanem azt, hogy "én egy igazi lányt várok". A lány társaimról nem is beszélve. Nem vagyok valami lányos szerzet, mert rövid a hajam. Ezért a fiúk máris "így egy fiúnak se fogsz kelleni". Na ne szórakozzatok már. Miért van ez? Mire jó? Vannak még akik így vannak mint én? Életemben nem sok ilyen gyerekkel találkoztam. De aki ilyen, annak üzenem, hogy megnyugodhat mert neki valószínű jó élete lesz.

2015. okt. 4. 17:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És mielőtt bárki ezzel jönne, nem vagyok se féltékeny, se csúnya. Csupán nem értem, hogy ilyenkor felnőttek tudnak lenni, máskor meg amikor mosogatni kell vagy takarítani, segíteni bárhol azt nem csinálják.
2015. okt. 4. 17:50
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Attól, mert te éretlen vagy, még nem kell lenézni, aki nem az.
2015. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Tudod, az élet nem csak tanulásból meg haverokkal lógásból áll. Teljesen természetes és normális, ha valaki 15 évesen szerelmes. Az se baj, ha valaki nem, nem vagyunk egyformák, de ettől még nem kéne azt leszólni, aki szerelmes.

Az persze más kérdés, hogy sokan nem érzelemből csinálják, hanem követik a szennymédia által diktált divatot, ami tényleg nem jó. De maga a szerelem - az életkori sajátosságoknak megfelelő formájában - tök természetes fiatal korban is.

2015. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Nekem nincs semmi gondom azzal, ha valakinek ilyen fiatalon fontos a szerelem. De én is, mint te, sokáig, kb 17-18 éves koromig egyáltalán nem törődtem vele. És azután is csak kis részét töltötte ki az életemnek.

És a legfontosabb, hogy te mit gondolsz magadról, nem pedig az, amit a fiúk akarnak/gondolnak.


N

2015. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gaz..sokan felnottek kozul sem vagynak szerelemre,a sok csalodas meg ilyesmik miatt..
2015. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


És ez nem leszólás. Nem szólóm le őket. Csak nem kell minden 3. emberrel összejönni és elolvadni mindenkin aki "cuki".

De ez mind az én véleményem.

2015. okt. 4. 18:03
 7/18 anonim ***** válasza:

Vannak oszt.tarsaim, akik csak könyvekről/filmekről tudnak beszélni...na ok szerintem olyanok mint te, mármint nem érdeklik őket a pasik


Es vagyunk mondjuk mi a barátnőmmel es en vágyom hogy legyen egy normális pasim es nem azért, mert most ez milyen menő, hanem mert ugy érzem, hogy "szükségem van ra" ( nem a legjobb kifejezés, de más nem jutott eszembe) , hogy vidám , boldog legyek

Es vágyok egy szerető ölelésre :)


Más-más emberek vagyunk :)

2015. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Jajj, ne foglalkozz velük. Ilyenek mindig is lesznek, de inkább azokra az emberekre koncentrálj, akik normálisak, velük barátkozz. Hidd el, az ilyen 15 évesek közötti kapcsolat NEM párkapcsolat. Egy 15 éves kissrác nem tud semmit még egy párkapcsolatról, és a nagy része azért van csak együtt egy lánnyal, mert menő akar lenni mások szemében. A hajad miatt meg ne hagyd hogy cikizzenek, nekem például pont hogy a rövid hajú lányok tetszenek, nagyon vagány az olyan frizura :D


18/F

2015. okt. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

NORMÁLIS EMBER!

Te jó ég, el sem hiszem, hogy van egy érett, normális fiatal. Igen, szerintem te vagy az érett, amiért nem akarsz mindenáron párkapcsolatot. (Főleg mivel félig még GYEREK vagy.) Szerintem maradj ilyen... majd ha jön a szerelem akkor jön. Anno nekem se volt 15 évesen pasim... első barátom lett a férjem és valószínűleg nem is lesz senki más az életemben :).

2015. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Figyelj:) 16 evea vagyok..1 baratom sem volt meg ...engem sem hatnak meg meg az ilyen dolgok ,de nem foglalkozok a tobbiekkel:D tolem csinaljak...kit erdekel? Csak magadra figyelj;)

Nem kell annyira eszrevenni masokat

2015. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!