Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez annak a jele, hogy semmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez annak a jele, hogy semmi esélyem a lánynál, mert ne tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik. Kihangsúlyoznám...NAGYON. Hétfő óta szoktunk beszélgetni, azóta egyre sűrűbben, ma lyukas órákban és szünetekben is. Sokat szokott mosolyogni, nevetni, amikor beszélgetünk. Ma a szünetben egyedül volt kint a folyosón, odamentem hozzá, végigbeszéltük a szünetet, sokat mosolygott. Egyszer nagyon érdekesen nézett rám... nagyon jó érzés volt :) Aztán mondta, hogy miatta ne késsek el az óráról, mert más teremben voltunk. Később is beszélgettünk...és itt jön a probléma. Egyik barátom odajött és megkérdezte: "Mi van, csajozol?" A lány erre: "Ezt meg sem hallottam." Később is odamentem hozzá beszélgetni, de csak pár szavas mondatokban válaszolt, ellentétben ahogy korábban. Így konkrétan kimondta, hogy úgyse lenne nála esélyem?
2015. szept. 30. 16:32
 1/6 anonim válasza:
Vagy csak azért mondta ezt mert a barátod egy felszínes köcsög :D attól még tetszhetsz a csajnak.. de mit vártál hogy azt mondja majd hogy igen vagy mi? Meg egyébként nem tudhatod hogy mit érezhetett ilyenkor szegény csaj. Lehet hogy gondolkodott és azért válaszolt igy vagy ki tudja.. A lényeg menj oda hozzá holnap is és ha akkor is igy csinál kérdezd meg mi a baj. 17/l
2015. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jól megvagyok a haverommal, de ez tényleg szemétség volt tőle. De ezt egyből rávágta a lány, nem vettem észre, hogy gondolkozna vagy valami.
2015. szept. 30. 16:52
 3/6 anonim válasza:
Ez elég kevés infó,én nem csak annak mosolygok aki bejön,egyszerűen akivel jól érzem magam. Tehát lehet hogy igen de lehet hogy nem
2015. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, még kihagytam egyet s mást :D

- Hétfőn dolgozatra néztük át az anyagot, ő rárakta a fejét a vállamra kb. 3-5 másodpercig és addig úgy nézte, aztán beszélgettünk tovább

- Amikor mentem egy másik terembe, köszönt nekem, holott reggel már én is neki

- Ma pedig úgy nézett rám, mint még senki sem eddig (nem egyszerű mosolygás volt, hanem más...szavakkal nem is lehet leírni:)

2015. szept. 30. 18:15
 5/6 anonim válasza:
lehet hogy akkor megijedt. Mármint nekem is volt egy nagyon jó barátom,nagyon cukiba voltunk ölelés stb,aztán elkezdték pletykálni hogy mi összejöttünk...azóta nem vagyunk ugyanúgy....sajnos:/ veletek ne így legyen;)
2015. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csak zavarba jött:) Van esélyed nála, szerintem
2015. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!