Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy exem, szerintem még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy exem, szerintem még mindig szerelmes belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy exem.

Majdnem fél évig együtt voltunk.

Eltelt a szakítás óta 1 hónap,másik barátom van.

Elvégre,azért szakítottam vele,mert másba voltam szerelmes.

De azóta a suliban folyamatosan engem néz ami már eléggé irritáló.

De nem jön oda hozzám beszélgetni meg semmi.

Barátnőimnek panaszkodik,hogy én nem köszönök neki.

Pedig elvégre ő a fiú..

Nah a lényeg,vajon még mindig szerelmes lehet belém?

De hallottam már olyat is,hogy nem szeret.

De akkor miért bámul mindig?



#Segítseteek!
2015. szept. 27. 16:49
 1/2 anonim válasza:
több mint valószínű hogy azért hallottad azt h nem szeret mert ő is azt a látszatot akarja kelteni. a fiuságnak meg semmi köze ahhoz hogy most panaszkodik e vagy sem mindenkinek van érzése és néha jól esik kifejezni főleg hogyha ilyen paraszt módon otthagyták. beszélgetés? mit vársz? egy hónap után oda fog menni társalogni azzal aki dobta másért? elég buta lehetsz ha ilyet feltételezel. és a lényeg: szeret téged és hiányzik neki a jelenléted azért bámul.
2015. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azert mondtam h odajohetne,ha mar engem bamul es szeret engem akkor legyen annyi batorsaga h odajon.
2015. szept. 27. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!