Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti, hogy hívjátok fel egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy hívjátok fel egy fiú figyelmét? Fiúk ti, hogy jöttök rá, hogy egy lánynak bejöttök?

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én csak akkor veszem észre, amikor elmondja. Ha egyáltalán elmondja:(
2015. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha pl bámul, mosolyog rám, probál beszélgetni velem
2015. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értek a jelekből, és már nem is figyelem őket. Nekem arra már nincs kapacitásom, hogy rám-rám nézésekből vegyem a lapot. Ha szeretne tőlem valamit jöjjön oda hozzám beszélgetni, és kérje el a számom. :) Én is így teszek ellenkező esetben. :)

22/F

2015. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha mosolyog rám, néz, nevet a poénjaimon (persze nem ha nem kell eröltetni). Ha nekem is bejön ő, akk nagyon jól esik.
2015. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érzed azt. Mosolyog rád,nevet minden poénodon,keresi a társaságod,partner a beszélgetésben (pl mondasz neki 1 szót,és akkor erre mondjuk 3 mondatban válaszol,és visszakérdez stb.)


De ami a legfontosabb,hogy (ahogy nagyon jól leírtad) a kulcsszó a figyelem. Ha neked adja a figyelmét,nyert ügyed van.


18F

2015. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem figyelem a jeleket tudom hogy úgyse tetszem egy lánynak se de ha nem javul az álapotom sose fogom megtudni milyen ha valaki szeret 15F
2015. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó szedd össze magad. Segíts magadon.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


itt az én helyzetem. Olvasd el.


18F

2015. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!