Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem gáz bejelölni facebookon,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz bejelölni facebookon, ha még kb. azt se tudja ki vagyok? 15l

Figyelt kérdés

Van egy végzős srác akivel egy suliba járunk,kb. minden nap összetalálkozok vele a folyosón..és mindig a szemembe néz,szóval egyszerűen elvarázsolt. Viszont nem tudom hogyan tudnék kezdeményezni..élőben nem merek,hiszen mindig a haverjaival van,viszont interneten gáz,nem? Mármint mint mondjak miért jelöltem be? Azt nem mondhatom,hogy nagyon bejön és hogy szívesen megismerném,nem szeretnék nagyon nyomulós lenni:D

Hogyan közeledhetnék?:) Köszi mindenkinek!!:)



2015. szept. 22. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
csak jelöld be és mond neki "jajj csak megtaláltalak itt FB-n" vagy valami :D aztán beszélj vele :3
2015. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyetertek az elozo hozzaszoloval.
2015. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem jelölt vissza..:(

na nembaj,nem keseredek el,elkezdek formásodni/edzeni,hátha..:D

2015. szept. 24. 19:03
 4/8 anonim ***** válasza:

És 'kijelölt' vagy csak mem jelölt meg vossza?


Amugy te Hanyadikos vagy? :D

2015. okt. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem jelölt vissza

9-es vagyok:)

2015. okt. 11. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet meg nem is látta :/ :)
2015. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy,hogy próbálsz vigasztalni:)

Már beletörődtem,nem tetszem neki..el kell fogadnom..valamikor majd csak jön valaki :(

2015. okt. 12. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél ennyire negatív ;)


Tavaly engem is csak kb 4 nap múlva jelent vissza egy srac es en se ismertem, csak a suliban lattam

2015. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!