Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha taperol miért nem smárol le?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha taperol miért nem smárol le?

Figyelt kérdés
Kavartam egy buliban egy sráccal. Jófej és jól is néz ki. Együtt aludtunk fehérneműben és ölelgettük meg fogdostuk egymást.. viszont nem smároltunk pedig többször is megtörténhetett volna, de miért nem akarta akkor a srác? Mindig elfordította fejét, de nem értem akkor minek ölelt át, meg minden? Lehetséges, hogy azért mert ott volt még az ágyon az egyik haverja? De akkorsem értem, hogy mást meg miért csinál.

2015. szept. 20. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet h fél be vallani magának h annyira szeret téged h már le is smároljon, vagy nem akar tőled többet csak ennyit. de lehet h picit rámenősebb voltál a csóknál, lehet neki egy csók sokkal többet jelentene mint neked
2015. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mert undorodik töled
2015. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem nem jöttél be neki, a szex, meg tapizás ösztönből jön, de a csók érzelmeken alapul
2015. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a tested jó,és kellett neki az ingyen sex,viszont a szád olyan mint a komodói varánuszé,és ez taszította..nem kéne annyi dögöt enni mucika lol
2015. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lol mostam fogat és pia után rágózok is lel
2016. máj. 7. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!