Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kva az aki bulikban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kva az aki bulikban smarol? Es ha srac akkor miert nem az?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 13:04
 1/10 anonim válasza:
19%
miért lenne kva?
2015. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat aki azt csinalja azt mar egybol elmondjak mindennek, hidd el 😅
2015. aug. 17. 13:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert részegen bulikban mindenféle csávóval smárolni szerinted normális? Nem hiszem el, hogy egy nőben... jaj, bocsánat, hülye kis tinilánykában nincs semennyi tartás. Értem én, hogy ez a 21. század, de hát akkor is...
2015. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mert a nő azzal smárol akivel csak akar, nem teljesítmény. Az csinálja aki akarja. Férfiként ezzel szemben egy komoly siker, hiszen a legtöbb lány nem akarja, mert nem ribik (v nem akarnak annak tűnni).
2015. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

a 4-esnek igaz van, egy csaj bárkit megkaphat, nem kell hozzá nagy képesség, ellenben a fiúknak keményen meg kell küzdeniük sokszor még egy csókért is, randikról nem is beszélve


én is és sok más fiú ismerősöm tapasztalja mennyivel nehezebb a fiúk sorsa az ellenkező nemnél


ellenben egy csaj elég ha mondja h smárolni akar és máris smárolnának vagy dugnának vele

2015. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Na akkor elmagyarázom. Szóval ha van egy lakatod, amit minden kulcs kinyit, az egy elég szar lakat. de ha van egy kulcsod, ami minden zárat kinyit, az elég király, nem?
2015. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát aki smárol vagy 5-10 sráccal egy éjszaka alatt arra megértem, ha rámondják de én olyanokkal találkoztam akikkel hosszasan táncoltam, dumáltam és elcsattant pár csók is.. Eszembe se jutott ilyeneket gondolni róluk.
2015. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Barátom,képzelj el egy kulcsot ami minden lakatot kinyit. Az úgy jó nem?

És most képzelj el egy lakatot amelyiket bármilyen kulccsal ki lehet nyitni. Az már annyira nem jó,nem?

2015. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hetes, velem is ez volt most legutobb, es megis mindenki el van ajulva. A sracoknak ez kell, nem? 😅
2015. aug. 17. 21:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Mármint melyik? Az 5-10 sráccal vagy az utóbbi?:D

Amúgy még én lennék besértődve, ha egy smárolást se kapnék a csajtól akivel már kb. 1 órája táncolok:D Még szép hogy akarjuk

2015. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!