Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ribi az, aki minden buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribi az, aki minden buliban mással smárol?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én két egymást követő buliban két különböző sráccal csókolóztam. Én komolyan gondoltam volna, ők nem akartak komolyan...ez két srác volt még csak nekem. 18L
2015. jún. 9. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Ettől még nem vagy ribi... a barátnőm minden hétvégén mással smárol. Kezd kellemetlen lenni nekem is...már megemlítettem neki. Sőt van, hogy nem csak smárol. Talán szégyen, de szerintem ez már ribiség.
2015. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ettől még nem hiszem,hogy ribi lennél :)
2015. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Szégyen, hogy valaki komolyan azt képzelni, ettől valaki ribi lesz. Hol éltek? Hol? Már semmit sem szabad az ember lányának csinálni? Rettegésben akartok tartani mindenkit? Legközelebb mi lesz ribis? Ha a negyven fokban valaki topban merészkedik ki az utcára? Vagy fiúkra mosolyog? Mi a fene van veletek?
2015. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ribi.
2015. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Az hát. Mi visz rá?

"Én komolyan gondoltam volna, ők nem akartak komolyan.."

Persze.. Aki komolyan gondolkodik, az nem így viselkedik. Normális ember előbb megismeri a másikat, és ha úgy gondolják, hogy együtt folytatják, utána "smárolnak". Nem egy buliban, félrészegen... Így ez ribis. Valószínűleg a srácok sem néznek többre ennél.

2015. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 ÉÉÉÉDES ISTEEENEEEEM. Fejem verem a falba.
2015. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5. sem bulizott még fiatalokkal. :DDD

A smárolás fiataloknál azt jelenti, hogy tetszenek egymásnak és (jó esetben) szinglik, tehát lehet tovább próbálkozni.

2015. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ribi, viszont szerintem sem jó a sorrend. Nekem ha tetszik valaki, azzal előbb randizok, és maximum ott lesz csók, nem bulizás közben, ahová szinte minden pasi azért megy, hogy megfektethessen egy csajt... Ezt tudhatnád te is. Ha komolyat akarsz, ne buliban ismerkedj!!
2015. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha csak csokoloztok nem ribis! :) nekem is volt hogy buliban megtetszett valaki én is neki és igy alakult. Többször volt ilyen :D Volt hogy piásan ismeretlennel is. Lehet szidni,ocsárolni hogy büdis k u r va . Én tudom hogy nem vagyok az és akik ismernek is tudják. Egyszerüen jol esett akkor. Nem tartom ettöl kevesebbre magam. A mai vikágban sajnos kb igy lehet "ismerkedni" fbon bulikban. Bárki mondhat bármit sajnos tényleg igy van :/ ettöl függetlenül hogy én sok pasival csokoloztam bulikban 20 éves koromig szüz voltam mert csak azzal feküdtem le aki iránt éreztem valamit. (mielött belekötne valaki együtt voltunk) :) szoval nem vagy ribi nyugodj meg! Nem itélem el az egyéjszakás kalandokat. De ha valaki minden buliban mással keffent az a ribi 21L
2015. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg igenis ribis idegenekkel csókolózni, lehet lepontozni. az, hogy nem kuratod meg magad, az meg... ami késik, nem múlik.
2015. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!