Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gorillabácsi kérdése:

Mit csináljak ha tetszik egy lány?

Figyelt kérdés
Kételyek merültek fel bennem. Mi van ha ne tetszek neki úgy ahogy nekem ő? Hogy mondjam el mit érzek iránta? Ha valaki tud segíteni vagy jó tanácsot adni annak memegköszönném ha leírná.

2015. szept. 15. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15
2015. szept. 16. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj rá :) Szerintem úgy jobban megtudjátok egymást imserni..én pl élőben zavarba jövök és így nemtudok megnyílni fiú előtt.Ráírsz aztán úgyis lesz témátok:)
2015. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha egy osztályba jártok, vagy van közös órátok, akkor levelezzetek órán! (Természetesen a tanár háta mögött)

a lányok nagyon szeretik az ilyen úgymond veszélyes dolgokat, hogy le ne bukjatok.

Persze először is nyomozd ki, hogy tetszel-e neki pl.: Beszélj a barátnőivel hogy faggassák ki, persze erről ő ne tudjon. Ha tudod biztosra hogy bejössz neki, kezdd el a levelezést, ez tényleg bejön, tapasztalat!:D

2015. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek, mindent kipróbálok.
2015. szept. 17. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!