Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú! Szerintetek én is tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki eléggé tetszik,kicsit fiatalabb,és fogalmam sincs,hogy én tetszem-e neki.Van,hogy sokszor néz,és eléggé látszik,hogy engem figyel,viszont van,amikor meg rám se néz,mintha nem léteznék.Fiúk,ez miért van?Régebben,mintha nem érdekeltem volna,de mostanában mintha meg igen.Mi az,amit biztos jelnek vehetek?Hogyan jöhetnék rá,hogy ez most mi?Illetve fiúk,nálatok ez miért van,hogy van,amikor nagyon nézitek a másikat,aztán meg van,hogy semmi?Lehet,hogy fél?Nem mer odajönni?Főleg fiúk válaszát várom,akik tudják,hogy ezek mind miért vannak :)

2015. szept. 14. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős :D mert túl sokat nézem és félek hogy feltűnik neki azért nem merem utána
2015. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ha figyel téged, szerintem tetszel neki. nem tudsz odamenni hozzá? próbálj valamiért odamenni hozzá és beszélgetni vele. szerintem félénk és nem mer kezdeményezni. volt egy ismerősöm, aki fiú és állandóan bámulták egymást a villamoson egy lánnyal, de nem mert a fiú odamenni hozzá. a mai napig bánja. szóval létezik, igen, a fiúk is tudnak félénkek lenni. találj ki valamit, amivel odamégy és beszélgetsz vele.

sok sikert!

2015. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy még sosem beszéltem vele,és amikor látom a folyosón párszor,a haverjaival van,én meg a barátnőimmel,és mégis mivel mennék oda?Eléggé leesne neki a dolog :/ Azt meg azért nem akarom,mert az is lehet,hogy észrevette,hogy tetszik nekem,és az is lehet,hogy idegesíti :(
2015. szept. 15. 21:14
 4/4 anonim válasza:

ja. ilyen nekem is volt. én is féltem, hogy észreveszi, hogy figyelem, és észre is vette, aztán direkt sose néztem rá. de én sem tudtam sehogy odamenni hozzá, mondjuk én annyira félénk voltam, hogy eszembe sem jutott. aztán meg szépen elmúlt.

szerintem ha idegesítené hogy nézed őt, akkor mérgesen nézne rád, amikor találkozik a szemetek.

2015. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!