Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat tőlem tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek.


Kilencedikben ismerkedtünk meg, az osztálytársaimmal nem igen beszéltem, mert fura volt az új környezet (cigisek voltak meg piáltak amiket nem szeretek). De az egyik lány aki a szomszéd faluban lakik minden nap köszönt és nagyon kedves volt, az osztálytársaimat s győzködte akik nem igazán kedvetek, hogy rendes vagyok meg még azt is tudta milyen játékokat szeretek, hol lakom stb.. Kiderült hogy az egyik régi barátomat kérdezgette ezekről, aki nekem osztálytársam is volt. Aztán a barátnőivel is folyton viccelődtek, és a buszmegállóban is sokat köszönt. Osztálykirándulásra is elkísért az apukájával Bécsbe. Volt hogy felült a padra és kérdezte tőlem hogy "Megszagolod a csizmám?" meg ilyeneket.


Aztán a haverom aki mesélt nekem neki facebookon írta hogy miket mondott a hátam mögött, szörnyű dolgokat és én megharagudtam rá. Nem köszöntem neki, levegőnek néztem és kerültem. Ezt ő észre is vette, volt hogy tesin mögém ült és elkezdte rúgni az oldalamat, majd a lábával simogatta a kezem és mikor megfordultam csak mosolygott. Meg egyszer köszönt hogy "Szia izmoska" a buszon is. Aztán megbékéltem vele és újra jól ment minden. Tesin is mellém ültek a barátnőivel, és próbáltak bevonni engem is a beszélgetésekbe. De én nem igazán törődtem velük, mert mindig az járt a fejemben amiket mondott rólam, ezért nem engedtem olyan közel. Kis idő múlva összehaverkodott egy gyerekkel és flörtöltek, pacsizgattak és mindig hangoskodtak órákon, és amikor a tanár rájuk szólt láttam hogy engem néz. Pár nap után odajött hozzám és kérdezte hogy nem ülhetne-e inkább mellém, mert az a gyerek terrorizálja, de én nemet mondtam. Meg is sértődött és pár napig bunkózott velem. Vissza is ült a barátnőihez.


Volt hogy vittem suliba könyvet és olvasgattam. Jött egyből hozzám és kérdezte hogy mit olvasok, de nem reagáltam. Másnapra ő is rendelt könyvet és mindig feltűnően mutogatta az osztályban, valami szörnyes könyv volt. Volt mikor odajött a buszmegállóba és kérdezte hogy haza-e kísérem, de elég csúnyán visszautasítottam őt, rá is vágott a fejemre a telefonjával. Aztán megint eltávolodtunk.


Sokszor beszólt, falumat szidta, és volt hogy a nyakamat is megütötte. És mikor megfordultam akkor zsepit kért. Nem adtam neki. Elég ellenséges lett és aztán meg olyanokat mondott hogy neki tetszik egy srác de nem boldogul vele mer nehéz eset. Eltelt kis idő és a régi osztálytársammal akinek kibeszélt összehaverkodtak és mivel egy busszal megyünk mindig az egyel későbbivel mentünk mert jól elvoltunk, az után midig jött a buszmegállóba beszélgetni. Elég jól éreztük magunkat. Suli vége felé kezdődött előre minden, nem hagyott nyugodni az egész hogy kibeszélt. Zavart. Angolon a barátnői kérdezték hogy milyen zenéket szeretek és aznap tesi jött oda hogy tényleg szereted a rap zenét? Én meg mondtam neki hogy hagyjon békén a fenébe. Aznap a barátnője odajött és kérdezte hogy mi a bajom, de nem válaszoltam, csak telefonoztam.

A lány is ott volt vele. Másnap reggel megint odajött és akkor lehordtam nagyon csúnyán, infó óra volt, ő pedig vendéglátós ezért nem szokott odajönni de most odajött. Megsértődött és elment, és még engem szidtak le hogy hogy beszélek a lánnyal!


Iskolanapokon pár hét múlva mint ha mi sem történt volna nyújtotta a kezét hogy pacsizzak de kikerültem őt, látszott hogy mérges volt nagyon. Ezután már eltávolodtunk és az évben nem is beszéltünk, évzárón sem köszöntem neki vissza.


Nyáron amikor a haverom vártam trikóban voltam és ő is a buszon volt és láttam hogy mosolyogva néz. Másnap gyakorlatra mentem és a kezemet csipkedte mikor elmentem mellette. Az osztálytáram meg aznap mondta hogy az a lány szerelmes belém és megőrül értem, de engem nem érdekelt, haragudtam rá.


Következő évben levegőnek néztük egymást és az új lányokkal lógtam, pár hét után jött és kérdezte hogy tetszenek-e nekem én igent mondtam és ő elment. Egyik tesin a barátnőivel odajött és le akart mellém ülni (kérdezte) de nem engedtem de a barátnői arrébb löktek. Kérdezte hogy tudom-e a nevét (ezelőtt sosem mondtam ki, mer haragudtam rá) és azt mondtam nem tudom, de azt a csajét viszont igen, ő nem egy ribizli mint te. Erre nagyon mérges lett és beszólogattak nekem sokat. De nem érdekeltek.


Az egyik barátnője engem nagyon nem kedvelt, folyton inzultált és cikizett, a pasijával együtt. Azzal nem rég barátkozott össze. Aztán már én is lehordtam őket nagyon durván, de pár hónap után megint jött mindig oda és volt hogy egy teljes napot együtt voltunk, mert az osztály fele nem volt. Aznap nagyon aranyos volt, kedvesen beszélt és poénkodtunk. Másnap a buszmegállóban olyanokat mondott hogy én vagyok a legjobb barátja és hogy nagyon kedvel engem. Ütögette finoman a vállam és a busz is késett, ezért több időnk volt.


Másnap viszont olyan poént mondott ami nekem nem volt vicces és nekiestem szavakkal, tesin amikor leült mellém én elmentem és arrébb ültem, utánam is ordított hogy menjél csak nem érdekelsz! De aztán nekiálltak rugdosták a padomat egyfolytában, és mikor felmentem az osztályba sírva szaladt ki éppen. Aztán csak némán ült és bambult. De én utána is beszóltam neki és lejárattam az osztályban. Az OF is szólt hogy fejezzük be de nem így történt. Másnap megint veszekedtünk és a barátnőjének a pasija (utáltak engem) odajött és összeverekedtünk. Már nagyon elfajult a dolog.


Utána béke volt egy darabig de elkezdtek kötekedni és én a buszon leégettem mikor a barátja mondta hogy érez valamit irántam, én azt válaszoltam hogy ha van kutyája a lánynak vele szívesebben összejövök. Megint az igazgatóiban kötöttünk ki. De utána pár hónapig nyugalom volt. Aztán a összehaverkodott pár romával és azok elkezdtek kötekedni, veréssel fenyegettek én meg bevittem egy kést, és amikor anyám bejött a suliba megrángatta a barátnője pasiját aki kötekedett (mert a barátnőjének beszóltam). bátyja is beszólogatott nekem és inzultáltak, de őket sikeresen lekoptattam.


Voltak napok mikor odaszól hogy elmarad az órám és mintha próbált volna megint beszélni. De nem érdekelt. Találtam egy lányt akivel jól elvoltunk, nagyon segítőkésznek és nyugodtnak tűnt, a barátnői sokszor kérdezték hogy tetszik-e nekem de nem szóltam rá semmit, csak mosolyogtam. Nemrég kórházban volt és mikor visszajött énekelem hogy a kutyának eltörött a lába és látszott hogy vette az adást. Év végén volt hogy beszéltünk, akkor rendes volt nagyon, de látszott hogy nagyon megviselte a múlt. A barátnőivel már nem jönnek ki és oda sem jönnek hozzám a megállóba, nem köszönnek egyáltalán és levegőnek nézzük egymást.


Utolsó nap viszont köszönt, és segített megtalálni a vizsga termet is. Elég rossz élmény volt, ő bevallotta hogy valóban kibeszélt, de azzal védekezett hogy az már évekkel ezelőtt volt, én viszont neheztelek rá.


Néha úgy éreztem mintha szeretne, de nem tudom, neheztelek rá nagyon. Nektek mi a véleményetek erről?



2015. aug. 8. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

esti mese

ezt ki olvassa végig?

2015. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Te idióta vagy, meg a csaj is.

2015. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a kérdés hogy akart-e tőlem valamit vagy sem, mert nem igazán tudtam értelmezni a viselkedését.
2015. aug. 8. 15:00
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Most hány évet írtál le?Na mindegy,én azt se tudom mi a kérdés,és hogy hány ember van a történetben.Ja amúgy szívesen,hogy egyáltalán volt idegzetem végigolvasni
2015. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ezt a kérdést Móra Ferenc tette fel nekünk... wattafkk?
2015. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Magyarul bunkó voltál, ö megbánta hogy kibeszélt, lehet hogy csak azért csinálta, hogy ne higgyék, hogy szerelmes beléd, de még ha nem is azért akkor is több év telt el, de te még mindig nehesztelsz, ami szerintem a butaságodat mutatja meg. Értelmesebb lett volna már az elején megbeszélni vele, nem pedig úriemberhez nem méltóan viselkedned vele és ezzel égetni magad.

A legjobb lenne, ha felkeresnéd és rendbe tennéd vele a dolgokat.


Privátban megírhatnád, hogy mit is mondott rólad.

2015. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szerintem a lány se tudja, mit akar..
2015. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az utlolsó 2 válaszoló adott ész szerű választ, kedves kérdező!:)

Viszont abban igazuk van a többieknek ,hogy szörnyen hosszú lett én még sose olvastam végig ilyen hosszú sztorit úgy ,hogy nálam ez nagy szó :"D

Na de a lényeg szerintem valahol tetszesz/tetszettél neki.Jogos ,hogy neheztelsz rá azért ,hogy kibeszélt téged ez nem szép dolog :( De szerintem ideje lenne tisztázni vele dolgokat.Még a végén szerelem lesz belőle:) És igaza van az előttem válaszolónak a lány se tudja ,hogy mit akar....Úgy ,hogy ideje talpra állnod és beszélned vele..

2015. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Nektek mi a véleményetek erről?"

SEMMI MENJ ALUDNI

2015. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mintha ennek már a rövidebb változatát olvastam volna. Nem értelek azért "bepukkadsz"?? (Nem akarlak le szólni) én egyből megbeszélt volna vele ezt a kibeszőlősdist! Szerintem írj rá facebookon és kérj tőle bocsánatot és meglátod hogy ő is bocsánatot fog kérni... És ha éreztél iránta valamit akkor azt is mond el!
2015. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!