Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhat tolem az osztalyta...

Mit akarhat tolem az osztalytarsam? Esetleg tetszem neki?

Figyelt kérdés
Mar tobb mint 7 eve ismerem. Egy osztalyba jartunk altalanosba is.akkoriban tetszettem neki mert mindig hozott csokit meg megpuszilt. Azota mar "felnottunk" es egy gimibe jarunk,egy osztalyba. Mostanaban gyakran jon oda hozzam beszelgetni meg mindig megvar, megkerdezi hogy elkiserem-e ot is ide meg oda.kinyitja elottem az ajtot es mindig elore enged. Viszont ha beszelgetunk akkor gyakran kerul szoba hogy o milyen jo csajokat latott a hetvegen. Nekem is tetszik, csak most nem tudom eldonteni hogy mivan. Esetleg tetszem neki? Es elnezest hogy ekezet nelkul irok, telefonrol irtam. :)

2014. márc. 7. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, tetszel neki. Sok ilyen pasi van, aki direkt mondja azt, hogy "jaj én milyen jó nőt láttam" csak azért, hogy te azt lásd ő milyen elérhetetlen és ne add fel, hogy neked ő kelljen. Nekem speciel mindig elmegy az ilyen pasitól a kedvem, de vannak elvakultak. Te tudod.
2014. márc. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem is tetszel neki,csak fél bevallani. Véleményem szerint neked kellene a kezedbe venni a gyeplőt és rákérdezni vagy olyan jeleket adni,amiből levágja,h ebből bmi lehet.
2014. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szexelni akar veled és kész csak menj bele engedj neki
2014. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!