Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy fiút akit már 12...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy fiút akit már 12 éve ismerek. Akkor most szeret? Vagy tetszem neki? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Szóval ovis korom óta ismerem és ő szerelmes volt belém dehát mikor volt ez én 8-9 lehettem. Na és nem kellett nekem. Lementünk 5-be és barátok voltunk, ő elmondta kibe szerelmes én meg segítettem neki amennyire tudtam 11 évesen:)) Aztán nem írt többet. (Osztálytársam volt 8-ig, most 9-be megyek) Hát mit hoz az Isten 8-ban elkezdtem úgy gondolkozni, hogy nekem nagyon bejön mert tök jó pasi és ő is sokat szólt hozzám de csak suliban.. Beleszerettem..és hát ő beszél hozzám, kedves meg kacsingat, van amikor puszit küld amit nem tudok hova tenni meg rám mosolyog...most akkor mi a fene van..? És az a baj, hogy egy városban lakunk de ő már nem fog itt sulizni.

2015. aug. 3. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy többet érez. szerintem kedvel. :)
2015. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg , akkor biztos megtudod
2015. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán rákérdezhetsz, mi bajod lehet?
2015. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!