Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek milyen volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első csók? Hány évesen?

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 20:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
15 évesen, de borzalmasra sikeredett. Azóta már átéltem sokkal jobbat is szerencsére. :)
2015. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Joe.38 ***** válasza:
Jó volt amikor 14 voltam . Szèp volt a làny. Fel.is hívott suli utàn. Akkor nem.tudtam mièrt. El is vitte egy 18 èves fiú. Fàjt az elhagyàs. Holott csak 3 csók volt kèt hèt alatt. Gyerek voltam. Bàr ma hívna fel lakàsàra egy fiatal làny. Most màr :-) tudom.mit kell tennem :-) azaz hogy kell folytatni. :-)
2015. szept. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Joe.38 ***** válasza:
14 voltam. Jó volt. Làny szèp volt. Jól csinàlt. Azota volt pàr jó làny aki jól csókolt jó is volt a a dugàs . Azt tapasztaltam aki jól csókol làny azzal a.dugàs is jó. Aki meg vizenyós nyàl meg ettől függetlenül nem nyàlas de nem csókol jól azzal.dugàs se jó. Ez nem függ teljesen össze. Hisz volt akivel keveset csókoloztam de baromi oda adó volt szexben. De tèny aki jól csókol az előre vetitheti a szex is jó. De ismètlem ez nem mindig igaz. Mivel volt jól csókoló làny akinek a szex csak egy problèma volt. Ès az is tèny sok làny aki szereti a cßókolózàst egyàltalàn nem biztos hogy szexelni is akar.
2015. szept. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

14 voltam, szörnyű volt...

17 évesen tettem először szerelemből és vonzalomból. fantasztikus volt, azóta is beleremegek ha rá gondolok :)

2015. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Még nem volt. 14/L
2015. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem vejető csóknak, inkább szájrapuszi volt az. Még bölcsiben. Igazi csók még nem volt. 14/L
2016. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!