Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek milyen volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első csók? Hány évesen?

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 20:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
16 évesen, meglepő és váratlan volt, nem igazán élveztem, bár rossznak sem mondhatom, olyan semmilyen volt. 18 évesen mikor tényleg szerelemből tettem, katartikus volt :) Vele máig is az :) 2o/l
2015. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
15 voltam és nem voltam szerelmes az illetőbe szóval semmilyen nem volt.
2015. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
hát az első nagyon fura érzés volt.. már vágytam rá rettenetesen de olyan új volt meg szokatlan.. még kb 50 kellett mire megszoktam a csókolózást.. //mondjuk mindkettőnknek első volt, gyakorlat teszi a mestert// 21 évesen történt, a fiú 20 volt
2015. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

18 évesen, vagyis nem régen.

Nagyon jó volt:)

18/f

2015. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam, rettenetesen furcsa volt, borzalmasan nyálas és száraz lett tőle a szám:D De örültem, hogy megtörtént, nagyon vicces volt, mondhatni nevetséget, kb 0%ban romantikus, de még mindig együtt vagyunk, szóval ez lehet nem akkora probléma;) 18l
2015. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

A lányoknak állítólag jobb mint a fiúknak.

Én 18 voltam, szilveszter volt amikor váratlanul lesmárolt a barátnőm. Igen jó volt :)

Aztán később is, de olyan telhetetlen barátnőm volt, hogy mindig rajtam csüngött és egy idő után már nekem picit idegesítő volt, amit nem mutattam ki de nem bírom elképzelni mit lehet annyit csókolózni :D Átlag 5-10 mp szerintem teljesen elég. Neki percek kellettek folyamatosan. Ez azért már túlzás (:

25F

2015. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
16 évesen, és jó volt. Szokatlan érzés volt persze, de nagyon szerelmes, nagyon puha, nagyon lágy, kicsit félénk (mivel a barátom minimálisan irányított csak, hogy olyan legyen, amilyet én szeretnék), szóval nagyon jó.
2015. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Tökéletes :) Este, egy focipálya alelátóján, ahol csak a ketten voltunk :) 18/l hidd el, megéri kivárni a pillanatot, nem kell elsietni semmit;)
2015. szept. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

14 evesen egy ismeretlen fiuval egy buliban...varatlan volt es nagyon nyalas en egyaltalan nem elveztem sajnos

15/l

2015. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Életem első csókját gólyatáborban éltem át, gimiben. Első nap még csak ismerkedtünk, de kialakult egy klikk, és este kilógtunk. Üvegeztünk, de csak szájrapuszik voltak, ölelése k, meg ilyenek. Kint voltunk az udvaron, és már kezdetünk fázni. Viszont rajtam nem volt pulcsi, és a tanárok miatt beszélni sem mehettem érte. Ekkor azt pörgették nekem, hogy, üljek bele az egyik fiú ölébe. Bele is ültem, ő pedig észrevette, h fázom, szét zipzárazta a pulcsiját, és úgy betakart engem is vele. Hozzá kell tenni, h nekem az első pillanattól kezdve bejött a fiú. Olyan fél egy felé bementek a többiek, de mi ketten még maradtunk. Sokáig ültünk ott a padon, kint a hidegben, full csendben. Egyszercsak levette a pulcsiját, rámadta, letett az öléből, a padra, és szembefordított magával. Megfogta a kezem, és a szemembe nézett. Aztán halkan azt mondta, h nagyon bejövök neki. Erre lassan felémhajolt, és óvatosan az ajkaimhoz érintette az övéit. Először csak egy szájrapuszi volt, de aztán mindketten egyre jobban belejöttünk, és a végén már nyelveztünk is. Örök élmény, nagyon boldog voltam. Olyan bizsergés járt át, amit azóta nem tudok elfelejteni. Azóta már három éve együtt vagyunk, és ő vette el a szüzességem is.
2015. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!