Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem vagy mégse?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem vagy mégse?

Figyelt kérdés

Van egy csodálatos barátnőm akivel nem mindennapi a kapcsolatunk, de nagyon szeretem és egészen eddig azt hittem ő életem szerelme. Viszont most jött egy lány aki nagyon felkavart. Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Alig ismerem mégis csak rá tudok gondolni. Közel szeretnék hozzá kerülni. Nem tudom mi ez amit érzek vagy hogy miért de egyszerűen már kezdek beleőrülni. Szeretem a barátnőmet, akkor mégis miért álmodozok egy másik lányról? Nem akarok a kedvesemnek sem hazudni, de ha elmondanám neki azzal nagyon összetörném és ezt semmiképp sem szeretném. Jobbat érdemelne nálam de ő csak azt mondogatja mindig hogy én vagyok számára a legjobb. Most mitévő legyek? Dobjam el a boldogságot egy olyan dolog miatt amiből lehet soha nem lesz semmi vagy felejtsem el ezt az egész hülyeséget és csak a barátnőmmel foglalkozzak?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2015. szept. 9. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szereted a baratnodet es egy nem mindennapi kapcsolatot apolsz vele szerintem ne dobd el egy szimpla fellangolas miatt. Abrandozz kicsit meg egy napig aztan felejtsd el a masik lanyt. Azt a lanyt nem szereted csak megtetszett a kedvesed viszont ahogy leirtad nagyon szereted.

18/L

2015. szept. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hadd másoljam be, ami erről először eszembe jutott:


"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."


Ez lehet, hogy tényleg csak egy hirtelen fellángolás a másik lánnyal kapcsolatban, de kitudja, ezt Te érzed, mi nem tudhatjuk. Gondold át alaposan a helyzetet. Van egy csodálatos barátnőd, akit szeretsz, és ő is téged. Képes lennél feladni ezt a kapcsolatot egy "ismeretlenért"?

Viszont ha tényleg nem tudod kiverni a fejedből...Akkor lassan elgondolkodhatsz, hogyan mondod meg a barátnődnek, mert időtlen időkig meg nem húzhatod az ő agyát sem, ha közben más tetszik már helyette.

Ez tényleg csak és kizárólag a Te döntésed, Te tudod, mit érzel. Gondold át, és dönts helyesen. Mit mond a szíved?

De én a Te helyedben inkább választanám a barátnőmet, és elfelejteném a másik lányt. Elvégre nem mindennapiak manapság azok a lányok, akik normálisak és nem csak kihasználni akarnak, vagy játszani veled. Honnan tudod, hogy ez a másik lány nem épp ilyen? Külsőre lehet szép, ha belül nem az. Inkább válaszd azt, aki nem csak kívül, hanem belül is az, meglásd, jól jársz.

2015. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!