Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ezzel az üggyel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel az üggyel?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy srác akinek megmondtam hogy tetszik és ő is azt mondtsa hogy tetszem neki meg minden. Na szóval az van hogy utána egyszer beszéltünk és akkor azt mondta hogy most masokkal beszél és hogy most nem nagyon érr rá meg hogy nyugi nem más lányokkal beszél és én itt elköszöntem töle és azóta sem beszéltünk pedig olyat mondott hogy majd máskor is irjak rá mert ő elfelejti. És én itt nem irtam rá és azóta sem beszéltünk. Ma pedig kigondoltam hogy ráírok. nem lenne fura hogy két hónappal késöbb írnék rá. Az van még hogy nem merek rá irni mert ugy érzem hogy csak szivat és most nem tudom hogy jó ölet lenne. Kérlek adjatok tanácsot
2015. szept. 4. 19:54
 1/3 anonim válasza:
Bocsi hogy ezt mondom,de szerintem ha "elfelejt" rad irni,csak szivat..Mert ha igazan szeretne,nem felejtene el.És nem érdemel meg téged. :*
2015. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Engedd el.És egyetértek az első kommentelővel.
2015. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat és szerintem igazatok is van mert nem nagyon törte magát hogy beszéljen velem :( de azért köszönöm hogy kimondtátok :)
2015. szept. 5. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!