Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csinálhat ezzel az üggyel...

Csinálhat ezzel az üggyel valamit a rendőrség?

Figyelt kérdés

Csinálhat ezzel az üggyel valamit a rendőrség????

Rendeltek tőlem 6000 ft összegű terméket az apródon. A készülék új volt, nem volt semmi baja. Mikor megkapta a vevő írt nekem hogy hibás a készülék. Mondtam neki h nem áll módomban visszavenni, mert nálam jó volt. Most rendőrséggel fenyegetőzik és vissza akarja küldeni. Mit tegyek?


2014. máj. 22. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Feljelenthet,és neked be kell bizonyitani,hogy tényleg müködött.Mivel használt elég nehéz lesz,de nem hinném,hogy lesz belöle valami,de sosem tudni.A másik megkárositása miatt indulhat eljárás,de én a helyedbe irnék az oldal üzemeltetöjének,hogy mi történt,lehet ezzel a vevövel már volt többször probléma,többen panaszkodtak. Akkor pedig sima ügy.
2014. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A készülék új volt, ezért nem tudom, nem értem hogy sérülhetett meg. lehet célszerűbb ha visszaveszem tőle, nem akarok ilyen "hülyeség" miatt feljelentést.
2014. máj. 22. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Első válaszhoz: a vádló kötelme a bizonyítás, nem a megvádolté. Ha tényleg nem működik, akkor ez aránylag egyszerű.

Az apród nem aukciós portál, hanem apróhirdetési. Ők senkiről nem rendelkeznek semmilyen infóval.


****

Nem eszik olyan forrón a kását. Ha nem busz sokat, jobb, ha visszaveszed. Tőle elvárható, hogy olyan állapotban adja vissza, ahogyan te elküldted. Pl. a csomagolása minden eleme legyen meg. Amennyiben nem lehet újra eladni, akkor vissza sem kell fogadnod.

Ha nagyon civakodtok, békítő izé elé lehet vinni az ügyet, lehet kermi vizsgálatot is kérni (ez fizetős, többe kerülhet, mint a készülék).

2014. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!