Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, ha hiányzik a szerelem, a törődés?

Figyelt kérdés
Amióta vége lett az első komoly kapcsolatomnak egyedül érzem magam. Nem hiányzik az a kapcsolat, de maga a szerelem igen. Elég érzelmes lány vagyok, aki nagyon tud szeretni, hamar kötődni tud másokhoz, de ezt a legtöbben kihasználják. Hiányzik hogy mászkálhassak valakivel ide-oda, hogy találkozgassak, ismerkedjek, de sajnos a való életben nincs erre sok lehetőségem, elég félénk vagyok. A fiúk általában csak megbámulnak, dudálnak rám, de egyik se próbált még leszólítani, vagy ismerkedni velem. A sulis fiúk közül sincs egyiknek sem komolyabb szándéka, én pedig nem vágyom ilyen barátság extrákkal kapcsolatra. Ha el is járok valahova általában barátnőkkel megyek, bulizni sem járok, így még kevesebb esélyem van fiúkkal beszélgetni. Szerintetek hol tudnék ismerkedni, normális fiút találni?

2015. szept. 2. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát azért szerintem vannak a suliban is olyan fiúk, akik megfelelőek számodra. De ha mész valahová a barátnőiddel, ott is van lehetőséged ismerkedni. Csak próbálj nyitottabb lenni és mosolyogj a fiúkra, azzal adsz egy kis bátorságot és majd megszólít valaki. De fontos, hogy azért ne kapkodd el. Majd alakul. És gyakorlatilag, ahol vagy, ott tudsz ismerkedni, nem kell feltétlen bulinak lenni. Tehát fogsz normális srácot találni. Sok sikert! ;)
2015. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül nem érzed jól magad, akkor kapcsolatban sem fogod. Először neked kell megerősödnöd, és egy stabil személyiséget kialakítani, és ha egyedül is megtalálod valamiben az örömöt, akkor a kisugárzásodon látszani fog, hogy jól érzed magad, és sokkal nagyobb valószínűséggel fog egy fiú leszólítani. A csinos lányokat én is jól megnézem magamnak, de leszólítani csak azokat szoktam, akikben látok valami +-t, és ez a kisugárzás.
2015. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:) Sajnos tényleg ez a nagy hibám, elég zárkózott vagyok, keveseknek nyílok meg. Idegenekre se szoktam mosolyogni, néha próbálok szemkontaktust tartani a nekem tetsző fiúkkal de ezekből általában nem lesz semmi. Félénk vagyok, na:) De megpróbálok ezentúl nyitottabb lenni.
2015. szept. 2. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, most hogy kiírtad, 10 percen belül tele lesz az üzenetek mappa :D Amúgy pedig mosolyogj rá srácokra, ismerkedj bárhol, ahol tudsz :D 18/f
2015. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!