Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Maradjak vele? Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vele? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szakítani akartam a barátnőmmel mert nagyon elhanyagol. Akkor nem jutott szóhoz. Aztán amikor mondtam hogy találkozzunk mégegyszer és majd meglátom hogy mi lesz akkor röviddel utána elkezdett sírni. Őszinténszólva nagyon megsajnáltam. Nem szeretnék neki fájdalmat okozni. (Mondjuk már így is sikerült.) De egyébként már nem szeretem. De tényleg sajnáltam. Lehet hogy szeret csak nem nőtt fel még egy komoly kapcsolatra? (Ő 15/l én 15/f)

2015. júl. 12. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet szeret, de ha elhanyagol akkor nem érdemel meg téged.

De ha te biztos vagy abban, hogy nem szereted, akkor csak még rosszabb, ha együtt maradtok!

2015. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még kérnék véleményeket légyszives!!
2015. júl. 13. 07:21
 3/4 anonim ***** válasza:
női könnyekre nem jó reakció a megsajnálás. amúgy ha 15 évesen nem szereted akkor lépj tovább
2015. júl. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Megkérdezhetem hány éves vagy és nő vagy-e?
2015. júl. 13. 07:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!