Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezek után maradjak még vele,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után maradjak még vele, vagy megérdemlem? Véleményeket, válaszokat várok! Tovább lent.

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve és 8 hónapja élünk eggyütt. Ő megcsalt még 8 hónappal ezelőtt egy 38 éves prostituáltal, de ennek ellenére vele maradtam. Most babát várunk 9 hónapos terhes vagyok. És ő mostanában nagyon sokat drogozik/füvezik eddig akár hogy probálkoztam, könyörögtem nem hagyta abba, és nekem elegem lett és megcsaltam egy egy gyerekes apával. Nem igazán bántam mert egyfolytában azt éreztette velem hogy nem érdeklem, nem szeret és a fű fontosabb neki és még bosszubol is jol esett megtenni. Ezek után szét költöztnük és nem is beszéltünk, de ö egy pár nap után éjszaka eljött és megvert így terhesen, amiért én megcsaltam. Egy hét után eljött hozzám és kibékültünk. Elmondta hogy ö ez idő alatt lefeküdt az apám élettársával és még mindig jóba van vele, ja és még egy másik nővel is megcsalt. És ezek után még ő van felháborodva... Szerintetek meik súlyosabb?

2015. júl. 8. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a tini párkapcsolatok. Tehát neked csak 16 éves kiscsajok fognak csak írni.
2015. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne ! Amugy hol veszi a füvet?
2015. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát ez borzalmas

szegény gyerek !

2015. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

elég baj, hogy még megkérdezed a történtek után, hogy mit tégy.

nem úgy tűnik, mint aki megbánta a tetteit, tekintettel arra, hogy azt írtad, azóta is jóban van a "partnereivel".

2015. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Át kellene tenni ezt a trágyahalmot a tiniből, vagy kukázni.
2015. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehogy együtt maradj vele aki megüt egy nőt nem férfi aki egy terhes nőt az meg nem ember
2015. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor megcsalt én már akkor elhagytam volna, sőt én a verés után ki se békültünk volna! Egy volt barátom a barátnőim elmondta mindenfélének én akkor megmondtam neki, hogy mehet a francba ha ilyeneket gondol róluk. És még neki állt följebb amikor ő volt a bunkó meg egyebek...
2015. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!