Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fogadott tesommal voltunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadott tesommal voltunk egyutt. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Agusztus ota egyutt voltunk. Par hete mondta hogy legyen vege de ezt kb hetente eljatszotta es ket heten belul mindig visszajott hogy o meg mindig szeret. En meg hativel egyetlen fiu akit szeretni tudtam igy barmit is csinalt mindig visszafogadtam... Tudom nem lett volna szabad ezt csinalnom... De az a baj hogy meg most is ha o visszajonne visszafogadnam mert magyon szeretem... Es igazabol nem tudom mit tudnek csinalni... Lelkileg mar magyon kicsinalt de keptelen vagyok elfelejteni... Hiaba probalom kizarni es nem foglalkozni vele mintig ott van a tudatomban es mindig befurakszik. Fogalmam sincs mivel tudnam megoldani hogy elfelejtsem..

Es mar sok embertol kertem segitseget... De eddig ha megfogadtam se segitett... Ha valakinek van otlete lecci irjon:)



2015. jún. 16. 12:39
 1/3 anonim válasza:

Nos, hogyha ez tényleg igaz akkor csak egy dolgot tehetsz, keresned kellene valaki mást.

Ha együtt is éltek akkor nagyon nehéz lesz elfelejteni a dolgokat.

Sok minden függ attól hogy ez mennyire volt nyilvános, szóval jártok-e együtt valahova.

2015. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha kinyitnád végre a csipáidat! A fickó nem szeret, csak guminőnek használ. Ha van valaki a képben, lelép, aztán ha mégse jön össze, visszatér addig, amíg mást nem talál.
2015. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha pontosítasz mit értesz a fogadott testvered megnevezes alatt akkor segithetek . Irj privaltba !
2015. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!