Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy nem fogadott hívásom...

Van egy nem fogadott hívásom a +2693364120 számról. Tudtok róla valamit? A tudakozó szerint afrikai szám.

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Afrikai szám. Nem egy helyen olvastam már (forrást nem tudom már), hogy kb mindenkit felhívnak afrikai számról és ha felveszed több tízezreket vehetnek le a pénzedből. Szóval lehúzás fel ne vedd!
2015. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha magyarországi előfizető vagy és magyar szolgáltatási területen vagy akkor egy vasadba sem fog kerülni.


Nyugodtan felveheted a hívást és beszélhetsz vele.


Vissza viszont ne hívd!

2015. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Tedd tiltólistára,és kész.
2015. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

"Nem egy helyen olvastam már (forrást nem tudom már),"

Jóvan kismókus, nem tudsz te szzart se, de legalább nagyon okos vagy. A témában tipikus okostojás.


Kérdező neked a visszahíváskor keletkezne költséged, amin az útközbeni szolgáltatók és a szám tulajdonosa megosztozik, hasonló rendszerben, mint az itteni emelt díjas szolgáltások. Ennyi az afrikai számok titka, minden más túlspilázott fészbúk-hülyeség (lásd első válasz)

2015. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már tiltólistán van.
2015. jún. 5. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a válaszokat. Már tiltólistán van."

Tudatlanság tipikus esete.

2023. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!