Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarom elkötelezni magam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elkötelezni magam. Ez nagy gon? 16L

Figyelt kérdés
még soha nem volt komoly kapcsolatom. és nem is szeretnék. úgy gondolom nem tudnám magam elkötelezni, nem lennék képes szeretni valakit. ez nagy probléma az én koromban? sok fiuval kavartam eddig, de senkivel nem gondolom komolyan. nem érzek senki iránt semmit. ezért sokan le k*rváznak. segítsetek légyszi. lehet hogy biszex vagyok?

2015. aug. 29. 15:23
 1/8 A kérdező kommentje:
gond*
2015. aug. 29. 15:24
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném. Csupán abban a 80%-ban vagy, mint a mostani lányok. És ha már válaszolok, akkor őszinte leszek...

A lek*rvázás nem csak ettől függ, hanem viselkedéstől, öltözködéstől is. Ha abba is követed a mai trendet, akkor van némi igazság, amit mondanak.

Bár néhány embernél már az is elég, amit leírtál a kérdés után.

16 évesen, azért a lányoknak már komoly kapcsolatuk van. Bocsi, hogy nem bántam kesztyűs kézzel Veled, de inkább mondok őszintét, mintsem hazudjak. F/17

2015. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, csak furanak tartjak,hogy a te korodban nem arrol almodozol hogyvpasid Legyen. Majd par eV mulva megvaltozik ez a dolog. A kurvvazasrol meg annyit,hogy megmondhatod nekik nyugodtan,hogy az a kurvva aki lefekszik tobb ferfival penzert nem az aki ismerkedik.

18/L

2015. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkettőtöknek az őszinte választ.

#1: igen tudom... egyet értek veled részben. de nem abba a 80 százalékba tartozok remélem. volt olyan fiu aki sirt utanam és mondták már többen akik igazából ismernek hogy nagyon különleges vagyok, csak még éretlen

2015. aug. 29. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat nah... Ha nem vagy keszen egy kapcsolatra stb. akkor miert akarnad egyaltalan elkotelezni magad? Szerintem nem nagy gond. Ami jo neked, azt csinald. Ennyi.
2015. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Csak rajtad múlik az egész!

Viszont sajnos velem is játszottak már és mostanáig kihat rám. Szóval csak annyit mondanék még, gondold át mielőtt komolynak mutatott érzéseidel kimutatod a srác(ok) felé (amikor te azt nem is gondolod komolyan), hogy milyen érzés lenne, ha ez fordítva lenne. Halkan megsúgom, nem jó érzés. Sok sikert!

2015. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad: Nem vagy elég érett hozzá. Majd az leszel...

"sok fiuval kavartam eddig" Kimondottan utálom az ilyen kavarós lányokat, szóval ha a jövőben mégis egyszer komoly kapcsolatot akarnál, akkor ne csodálkozz, ha nem tart majd senki rád igényt...

Ha kapcsolatot nem akarsz, akkor ne játszadozz másokkal....mi értelme?

2015. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek
2015. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!